MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Gorączka złota jakiej jeszcze nie było! Premiera nowej serii Discovery Channel (wideo)

Bezwzględny wyścig po złoto rozpoczyna się na nowo! Nowe wyzwania, nowy bohater, nowy układ sił, ale wciąż ta sama „gorączka złota”, która rozgrzeje do czerwoności nawet widzów o najmocniejszych nerwach. Czy Parker Schnabel i Tony Beets powinni obawiać się konkurencji? Czy fakt, że dowodzi nią Rick Ness – do niedawna jeden z najlepszych ludzi Schnabela – ma tu znaczenie? Czyj amerykański sen ma szansę się ziścić?

 

 

Z dala od cywilizacji, w surowej głuszy Jukonu, grupa ambitnych poszukiwaczy stara się znaleźć złoto. Nowy sezon to nowy początek dla ekip żądnych przygód i… bogactwa! Po tym jak GORĄCZKĘ ZŁOTA opuścił Todd Hoffman, na placu boju nadal pozostają Parker Schnabel – zwany „złotym dzieckiem” i Tony Beets – niekwestionowany „król” Klondike. Obaj stają do wyścigu o to, kto pierwszy wydobędzie 5 tys. uncji złota. Kupują nowe maszyny, inwestują grube miliony. Żaden nie daje za wygraną. Ponadto Parker za wszelką cenę chce raz na zawsze uniezależnić się od Tony’ego i zostać właścicielem działki, na której prowadzi poszukiwania. Ale to nie koniec niespodzianek! Do gry wkracza nowa ekipa poszukiwaczy na czele z Rick’iem Ness’em. To były pracownik z zespołu Parkera, sztygar i jeden z jego najlepszych ludzi. Teraz jak równy z równym staje do wyścigu o złoto. Udaje mu się zebrać czwórkę najwierniejszych przyjaciół, z którymi wyrusza w daleką podróż z Milwaukee do Klondike. Decydują się zostawić dotychczasową pracę, żony i dzieci. Każdy z nich poświęca to, co najcenniejsze, aby spełnić marzenia o wielkiej fortunie.

„W tym roku wszystko jest dla mnie inne. Teraz to ja jestem szefem i będą kierował wydobyciem. Nigdy dotąd nie miałem tak wielkiej odpowiedzialności i nigdy nie zaryzykowałem takiej sumy pieniędzy. Chłopaki liczą na mnie. Nie mogę ich zawieść” – mówi Rick Ness.

Nowy poszukiwacz inwestuje niemal cały swój majątek – 300 tys. dolarów. Wierzy, że na starcie wydobędzie rekordową ilość złota wartą ponad 1,2 miliona dolarów. To więcej niż Parker i Todd zgromadzili w swoim pierwszym sezonie poszukiwania w Jukonie. Czy Rick Ness sprawdzi się jako szef? Czy jego ekipa sprosta wzywaniom, a szczęście będzie im sprzyjać?

Z kolei Parker Schnabel i Tony Beets udowodnili już na co ich stać. Dla pierwszego z nich ostatni rok poszukiwania cennego kruszcu to prawdziwe pasmo sukcesów. Ekipie Schnabela udało się w sumie wydobyć 6 tys. uncji złota o wartości ponad 7 milionów dolarów!

„Mimo, że z mojej ekipy odszedł Rick Ness, pozostawiając w zespole dużą lukę, której nie będzie łatwo wypełnić – to i tak czuję, że przede mną najlepszy sezonZainwestowałem w dwie nowe spycharki. Wierzę, że w tym roku i z tymi ludźmi uda nam się wydobyć o połowę więcej złota niż rok temu” – mówi Parker Schnabel.

Tony Beets nie pozostaje dłużny i zapowiada: „W tym sezonie zamierzam iść na całość. Podwoję liczbę pogłębiarek, podwoję liczbę łodzi i wydobędę dwa razy więcej złota niż rok temu. I wiecie co? Ten rok będzie należał do mnie!”.

Każdy z poszukiwaczy mocno wierzy w swoje powodzenie i zwycięstwo. Stawka rośnie. Apetyty są rozbudzone, a wielkie inwestycje poczynione. Do czego to doprowadzi? Jedno jest pewne w tym sezonie w Klondike będzie bardzo gorąco, bo pogoń za „złotymi marzeniami” wchodzi w zupełnie nowy etap!

 

 

Premierowe odcinki GORĄCZKI ZŁOTA już od 25 października, w każdy czwartek o godz. 21:00 tylko na Discovery Channel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *