MediaPolsatZapowiedzi TV

Grażyna Błęcka-Kolska w serialu W rytmie serca

Grażyna Błęcka-Kolska wraca na mały ekran. Zobaczymy ją na antenie Polsatu w najbliższą niedzielę, 29 października, o g. 20:00 w 9. odcinku serialu „W rytmie serca”.

 

Aktorka wcieli się w postać instrumentariuszki Grażyny Urbańskiej, która będzie zeznawała w sądzie w sprawie o pobicie prof. Piwonia (Grzegorz Gadziomski). Prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) jest pewny swego. Na sali rozpraw obecna jest aspirant Weronika Nowacka, ) na jej widok Siedlecki od razu straci humor i ostro Adama zaatakuje.

– Oskarżony Adam Żmuda bez żadnego powodu napadł na swojego promotora, używając przemocy, wyrządził profesorowi Piwoniowi cały szereg poważnych obrażeń!

Zeznania pierwszego świadka – Grażyny Urbańskiej kompletnie Adama pogrążą. Jednak niespodziewanie w sądzie pojawi się dr Zych (Piotr Fronczewski).

– Wysoki Sądzie jestem kierownikiem przychodni w Kazimierzu Dolnym, mam istotne dla sprawy orzeczenie.

Jakiego asa z rękawa wyciągnie Zych? Czy adwokat Krzemek będzie w stanie udowodnić, że zeznania Grażyny są fałszywe? Jakie jeszcze „niespodzianki” szykuje Piwoń?

Dowiemy się w niedzielę o g. 20:00 w Polsacie

Jeden komentarz do “Grażyna Błęcka-Kolska w serialu W rytmie serca

  • O, jak miło. Świetna aktorka, nie tylko ze względu na role w filmach męża. Po prostu świetna aktorka. I zobaczymy, na ile będzie wzmocnieniem obsady serialu Polsatu. Już w niedzielę się okaże.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *