MediaZapowiedzi TV

Grudzień na kanale CBS Reality

W grudniu na antenę CBS Reality powracają dwa sezony serii “Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”! Przez wszystkie historie ukazane w serii widzów przeprowadza Grażyna Biskupska – najsłynniejsza kobieta polskiej służby mundurowej, która w programie rozmawia z ekspertami policyjnymi prowadzącymi te śledztwa. W 1. sezonie Biskupska opowiada o sprawach, nad którymi pracowała w latach 90., natomiast 2. sezon poświęcony jest przestępstwom popełnionym w Warszawie i jej okolicach po roku 2000.

 

W nadchodzącym miesiącu polecamy szczególnej uwadze także następujące premiery:

– 1. sezon programu “Nowozelandzki patrol wodny”, ukazującego losy odważnych zawodowców patrolujących nowozelandzkie szlaki wodne.

– serię “Niania na ratunek”, w której Kathryn Mewes, profesjonalna niania pomaga rodzinom zmagającym się z marudnymi niejadkami, napadami złości u dzieci i nieprzespanymi nocami. Kathryn odwiedza gospodarstwa domowe, w których rządzą rozwydrzone maluchy i wprowadza w życie swój unikalny trzydniowy plan działania. Daje rodzicom narzędzia i rady, dzięki którym będą mogli stworzyć szczęśliwy i spokojny dom.

– pełen przygód serial “Lot na granicy śmierci”, opowiadający o ostatniej granicy lotnictwa, która została do pokonania – dostawach samolotów. To obciążony wysokim ryzykiem biznes, w którym co roku giną dziesiątki pilotów. W programie poznajemy śmiałków, którzy posiadają umiejętności, odwagę i są na tyle szaleni, by latać na niebezpiecznych trasach.

W grudniu na antenę z kolejnymi sezonami wrócą także seriale: “Rutynowa kontrola trzeźwości”, śledzący pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród australijskich kierowców oraz “Strzegąc granic”, ukazujący losy pracowników nowozelandzkiej służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz nowozelandzkich służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

NOWOZELANDZKI PATROL WODNY
Sezon 1.
PREMIERA
Codziennie od 19:00 od 6 do 11 grudnia
(po dwa odcinki)

Serial dokumentalny śledzi losy odważnych zawodowców patrolujących nowozelandzkie szlaki wodne.
Mieszkańcy Nowej Zelandii – wyspiarskiego kraju z tysiącami kilometrów pięknych wybrzeży, rzek i jezior – chętnie uprawiają sporty wodne. Z tymi sportami wiąże się jednak duże ryzyko. Policyjne jednostki morskie i nurkowe czuwają nad bezpieczeństwem nierozważnych pasażerów łodzi, na których odbywają się imprezy, zapobiegają wypadkom i przestępstwom popełnianym na wodzie, nadzorują tłoczne wydarzenia nad wodą i zapewniają obecność służb poszukiwawczych i ratowniczych.

Każdy odcinek ukazuje wyzwania, z którymi muszą się zmagać funkcjonariusze, prezentując całe napięcie, dramat, ale też związany z tym humor. Dzięki unikalnym podwodnym zdjęciom nakręconym przez ekipę nurków, „Nowozelandzki patrol wodny“ to emocjonująca i wciągająca rozrywka w najlepszym wydaniu.

KRYMINALNE AKTA INSPEKTOR BISKUPSKIEJ
Sezon 1. i 2.
POWTÓRKI
SERIA KRYMINALNA PRODUKCJI WŁASNEJ
W dni powszednie o 22:00 od 6 do 17 grudnia

W grudniu na antenę CBS Reality powracają dwa sezony serii „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”!

Przez wszystkie historie ukazane w serii widzów przeprowadza Grażyna Biskupska – najsłynniejsza kobieta polskiej służby mundurowej. Wieloletnia funkcjonariuszka pionu dochodzeniowo-śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji – rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców.

NIANIA NA RATUNEK
Sezon 1.-3.
PREMIERA
W dni powszednie o 13:00 od 6 do 24 grudnia

Seria śledzi losy Kathryn Mewes, profesjonalnej niani, która odpowiada na prośby o pomoc od
zdesperowanych rodziców. W programie niania pomaga rodzinom zmagającym się z marudnymi
niejadkami, napadami złości u dzieci i nieprzespanymi nocami. Kathryn odwiedza gospodarstwa domowe, w których rządzą rozwydrzone maluchy i wprowadza w życie swój unikalny trzydniowy plan działania. Daje rodzicom narzędzia i rady, dzięki którym będą mogli stworzyć szczęśliwy i spokojny dom.

Dzięki swojemu dwudziestoletniemu doświadczeniu Mewes wie, że zrozumienie punktu widzenia dziecka jest kluczowe. Kathryn uczy rodziców umiejętności, których potrzebują, by skutecznie komunikować się i współdziałać ze swoimi pociechami.

RUTYNOWA KONTROLA TRZEŹWOŚCI
Sezon 11.-13.
PREMIERA
Codziennie od 20:00 od 6 do 30 grudnia
(po dwa odcinki)

Seria śledzi pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród australijskich kierowców.

W 1. odcinku 11. sezonu poznajemy historię Shane’a. 45-letni mężczyzna wypija po pracy kilka piw
w tawernie w Tamworth. Alkohol funduje szef, więc ciężko nie ulec pokusie wypicia darmowego piwa. W drodze powrotnej mężczyzna zostaje zatrzymany na test alkomatem, lecz na jego wynik musi poczekać na komisariacie. Shane miał już wcześniej kłopoty za jazdę pod wpływem alkoholu i obawia się, że mogą go czekać poważne konsekwencje. Jeśli wynik testu będzie wysoki, to te darmowe piwa mogą okazać się bardzo kosztowne.

STRZEGĄC GRANIC
Sezon 12.
PREMIERA
Codziennie o 17:00 od 6 do 10 grudnia

„Strzegąc granic” powraca z 12. sezonem. Seria śledzi losy pracowników nowozelandzkiej służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz nowozelandzkich służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

Kamery przez całą dobę obserwują pracę wyspecjalizowanych funkcjonariuszy straży granicznej. Do ich zadań należy szukanie narkotyków i nielegalnych towarów oraz wyłapywanie potencjalnego ryzyka związanego ze szkodnikami i chorobami z zagranicy, które w przypadku pojawienia się w kraju, mogłyby momentalnie sparaliżować całą gospodarkę. Funkcjonariusze monitorują i kontrolują także przylatujących pasażerów, z których każdy może okazać się niepożądanym przybyszem.

LOTY NA GRANICY ŚMIERCI

Sezon 1. i 2.
PREMIERA
W weekendy od 14:00 od 18 grudnia do 15 stycznia
(po dwa odcinki)

„Loty na granicy śmierci” to dynamiczny, pełen przygód serial opowiadający o ostatniej granicy lotnictwa, która została do pokonania – dostawach samolotów. To obciążony wysokim ryzykiem biznes, w którym co roku giną dziesiątki pilotów. W programie poznajemy śmiałków, którzy posiadają umiejętności, odwagę i są na tyle szaleni, by latać na niebezpiecznych trasach.

Każdy odcinek śledzi brokerów lotniczych, pilotów i inżynierów, którzy sprzedają drogie prywatne
samoloty nabywcom na całym świecie. Często muszą decydować się na niezwykle długie loty nad
obszarami, nad którymi małe samoloty w ogóle nie powinny latać.

„Loty na granicy śmierci” to serial, w którym śmiertelne ryzyko jest zawsze na horyzoncie – od przygód na dalekich wodach, poprzez konflikty międzyludzkie, aż po genialną technologię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *