MediaOrange TVZapowiedzi TV

Grudzień z dobrym kinem w Orange VOD (wideo)

Mistrzowskie produkcje w gwiazdorskich obsadach, mnóstwo przebojowego kina familijnego i sporą dawkę akcji znajdziecie w grudniu, w Orange VOD na dekoderach Telewizji od Orange i w aplikacji Orange TV Go. Nie przegapcie takich produkcji, jak: „Oppenheimer”, „Psi Patrol: Wielki film”, „Wszystko wszędzie naraz” czy „Moje wielkie greckie wesele 3”.

 

Familijnie i z humorem

8 grudnia polecamy wzruszający film familijny pt.: „Lassie. Nowe Przygody”. To nowa część, chwytającej za serce historii o wielkiej przyjaźni chłopca i jego wiernego owczarka collie. Tym razem zobaczycie, jak dzielna ekipa wyrusza na poszukiwania zaginionego, małego czworonoga.

Także 8 grudnia czeka na Was mruczące kino! Zobaczcie przebojową produkcję pt.: „Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy” o małym kocie, który razem ze swoją zwariowaną brygadą, wyrusza na wyprawę pełną szalonych przygód.

15 grudnia obejrzyjcie fantastyczną animację pt.: „Kosmici w mojej szkole”. To opowieść o miniaturowych Obcych, którzy przez przypadek trafili do… mózgu nastoletniego chłopca. Delikatnie mówiąc to sytuacja niekomfortowa, a będzie… jeszcze gorzej. Wkrótce przyjdzie im się wspólnie zmierzyć z wielkim, galaktycznym zagrożeniem.

Z kolei 26 grudnia czworonożni „stróże prawa” zameldują się w Orange VOD, w hicie „Psi Patrol: Wielki film”. Dodajmy, że to kontynuacja bajki z 2021 roku o rezolutnych szczeniakach, znanych z uwielbianego przez dzieci na całym świecie serialu animowanego. Tym razem dzielna ekipa, przez przypadek, zyskuje kosmiczne moce i będzie musiała stanąć łapę w łapę, aby powstrzymać niezwykle groźnych złoczyńców i uratować swoje miasto.

A już 28 grudnia włączcie komedię „Moje wielkie greckie wesele 3” i poznajcie dalsze losy rodziny Portokalosów oraz Millerów. To nowa część światowego fenomenu, który już w 2002 roku podbił serca widzów na całym świecie. Tym razem zwariowana rodzinka wyrusza na zjazd rodzinny do Grecji. Na miejscu wszyscy poznają zaskakujące tajemnice przodków. Jakie? Przekonajcie się lepiej sami.

Na podstawie prawdziwych wydarzeń

4 grudnia obejrzyjcie polski dramat biograficzny pt.: „Raport Pileckiego”. To poruszająca opowieść o życiu, bohaterskich czynach i tragicznej śmierci rotmistrza Witolda Pileckiego, który podczas II wojny światowej podjął próbę opisania oraz przekazania światu informacji o Holokauście.

Także od 4 grudnia zobaczcie inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami produkcję pt.: „Święty”, w której zagrali m.in.: Mateusz Kościukiewicz i Leszek Lichota. To historia śledztwa w sprawie brawurowej kradzieży figury Świętego Wojciecha z Katedry Gnieźnieńskiej w latach 80-tych.

Z kolei 5 grudnia polecamy dramat pt.: „BlackBerry”. Poznajcie, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, historię wielkiego sukcesu i spektakularnej klęski firmy, odpowiedzialnej za wynalezienie smartfona.

Już 7 grudnia polecamy film, o którym mówili fani kina na całym świecie. Zobaczcie dramat biograficzny pt.: „Oppenheimer”, najnowszą produkcję w reżyserii Christophera Nolana. To pełen rozmachu, emocjonujący oraz budzący niepokój film o życiu i dokonaniach amerykańskiego naukowca Roberta Oppenheimera, który był jednym z twórców bomby atomowej.

A już 8 grudnia możecie poznać surrealistyczny świat malarskiego geniusza! Obejrzyjcie doskonałą produkcję pt.: „Daliland”, w którym główną rolę zagrał Ben Kingsley. To niezwykła opowieść o życiu i twórczości Salvadora Dali, jednego z najsłynniejszych artystów wszech czasów.

Niezwykła akcja!

Od 1 grudnia polecamy „Wszystko wszędzie naraz”, nagrodzoną siedmioma Oscarami® produkcję, w której wystąpili Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis i Ke Huy Quan. To niezwykłe i „szalone” połączenie kina science-fiction, akcji oraz komedii. Poznajcie historię Evelyn, zwyczajnej kobiety w średnim wieku, która niespodziewanie dostaje klucz do „multiwersum”, dzięki czemu może poznać wszystkie swoje wcielenia z innych światów. Wkrótce jednak przyjdzie jej stoczyć walkę z mrocznymi siłami, które czyhają na jej rodzinę. Czy bohaterka zdoła ocalić bliskich? Uwierzcie nam, w tym filmie zaskoczy Was wszystko naraz!

Z kolei 21 grudnia zapraszamy na produkcję pt.: „Niezniszczalni 4”. To czwarta już część, uwielbianej przez widzów kina akcji serii. W filmie wystąpiły takie gwiazdy, jak: Jason Statham, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren czy Megan Fox. Stara gwardia twardzieli powraca i tym razem musi zapobiec wojnie między największymi mocarstwami świata. Czy im się to uda? 26 grudnia nie przegapcie komedii sensacyjnej pt.: „Freelance”, w której pierwsze skrzypce grają John Cena i Alison Brie. To historia byłego agenta sił specjalnych, który nie ma chęci na „normalną pracę”. Przyjmuje zatem posadę ochroniarza znanej dziennikarki, która zamierza przeprowadzić wywiad z bezwzględnym dyktatorem. Sprawy się komplikują, kiedy podczas tej rozmowy, w kraju wybucha zamach stanu. Cała trójka musi uciekać do dżungli. Czy uda im się przetrwać?

 

 

foto. Orange Polska 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *