MediaZapowiedzi TV

Gwiazdkowa przygoda z „Oddbods” i Świętym Mikołajem w Boomerangu

Uroczy mieszkańcy Oddville ponownie wpadną w tarapaty. W wigilijny wieczór w wiosce maluchów nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, a futrzaki będą musiały zawalczyć o to, by każdy znalazł swój wymarzony prezent pod choinką. Premiera „Oddbods: Świąteczna zmora” już 17 grudnia w Boomerangu.

 

W Boomerangu pojawi się specjalna, świąteczna odsłona produkcji animowanej „Oddbods”, która zyskała sympatię młodych widzów, a w minionym roku była nominowana do międzynarodowej nagrody Kids Emmy Award. Jej bohaterowie, maluchy z Oddville, nieustannie wpadają w tarapaty i przez swoje zabawne wybryki potrafią zamienić codzienne stuacje w ekscytujące i trudne do przewidzenia wydarzenia.

Tej zimy będzie można zobaczyć, jak cała urocza siódemka – Fuse, Pogo, Zee, Jeff, Bubbles, Slick i Newt przygotowuje się do Gwiazdki, wyczekując wyjątkowego przybysza w czerwonym płaszczu i z białą brodą. Jednak wigilijny wieczór zakłóci przypadkowe zetknięcie się Mikołaja z najnowszym wynalazkiem Oddbodsów. W efekcie na listę niegrzecznych dzieci trafi ktoś zupełnie niespodziewany, a święta staną pod znakiem zapytania.

Premiera specjalnego odcinka „Oddbods: Świąteczna zmora” już 17 grudnia o godz. 14:00 na antenie Boomeranga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *