Kultura, muzyka, kino, moda

Helios zaprasza na jesienne seanse Kina Kobiet

Alice wpuszcza pod swój dach trzech mężczyzn, którzy (podobnie jak ona) do Los Angeles przyjechali w pogoni za marzeniami. Pojawienie się byłego męża dodatkowo skomplikuje jej życie. 16, 18 lub 19 października (w zależności od wybranego kina) Helios zaprasza na jesienną odsłonę ulubionego cyklu Pań z pozytywną komedią “Wszyscy moi mężczyźni”.

 

Po rozstaniu z mężem, Alice (w tej roli znakomita Reese Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. Wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś więcej… To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż. Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Kino  Kobiet to pełne atrakcji filmowe spotkania, które mają już stałe fanki. Specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywne konkursy połączone z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków to stuprocentowa gwarancja wspaniałej zabawy. Motyw październikowego wieczoru nawiązuje do jednej z najbardziej znanych filmowych kreacji Reese Witherspoon i jest to… BLOND! Zapraszamy blondynki w przeróżnych fryzurach, a także Panie w jasnych perukach lub beżowych czapkach.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na najbliższe seanse w ramach ulubionego cyklu wszystkich Pań – Kina Kobiet! Szczegóły październikowych seansów znaleźć można na stronie: www.helios.pl, w zakładce „Projekty Specjalne”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *