MediaWAŻNE

Hip Hop TV zmieni się na Eska Rock TV

Grupa ZPR Media złożyła wniosek do KRRiT o zmianę nazwy kanału Hip Hop TV na Eska Rock TV dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 

 

 

Informację o zmianie nazwy kanału potwierdzono na oficjalnym profilu Facebook kanału Hip Hop TV w którym czytamy:

Niestety, potwierdziły się smutne wieści. Hip Hop TV na jesieni zniknie z anteny. Wierzyliśmy, że uda nam się zyskać większy zasięg i więcej czasu na dotarcie do naszych odbiorców, włożyliśmy dużo pracy i serca w rozwój stacji, ale decyzja Zarządu jest nieodwołalna, a projekt został uznany za nieopłacalny. Szkoda, bo 10 miesięcy (od kiedy mamy szerszą dystrybucję np. w nC+), to zbyt krótki czas, by zyskać zaufanie Wasze i artystów, którzy przez lata nieobecności hip-hopu w mainstreamowych mediach znakomicie odnaleźli się w internecie.

Do końca wakacji działamy bez zmian, nasze materiały są dostępne na YouTube (/HipHopTVPolska), a my nie składamy broni i będziemy dalej walczyć – jeszcze nie wiadomo, w jakiej formie. Ostatni klaps w historii Hip Hop TV padnie na naszym flagowym festiwalu Polish Hip-Hop TV Festival, gdzie mamy nadzieję Was spotkać
Dziękujemy, że byliście z nami, pozdro!
Redakcja Hip Hop TV

Kanał Hip Hop TV wystartował 23 marca 2016 r. i emituje głównie teledyski hip hopowe.
HIP HOP TV to pierwszy i jedyny kanał w Polsce poświęcony kulturze hiphopowej. Teledyski prezentowane na antenie to polska muzyka miejska, czyli rap, r’n’b, trap, reggae/dancehall czy dubstep.

W ofercie programowej można zobaczyć relacje z koncertów, wywiady, listy przebojów oraz autorskie programy samych raperów. Nie brakuje także miejsca dla pozostałych elementów hip-hopu takich jak breakdance, czy graffiti. Na antenie pojawiają się zarówno nowe klipy, jak i starsze  – z ostatnich 18 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *