MediaSieci kablowe

HipHop TV i VOX Music TV w sieci SAT-KOL

Do ofert sieci kablowej SAT-KOL, dołączyły dwa nowe kanały HipHop TV i VOX Music TV. Kanały dostępne są cyfrowo w Andrychowie na częstotliwości 506,00 MHz (numery LCN: 96 i 97)

HIP HOP TV to pierwszy i jedyny kanał w Polsce poświęcony kulturze hiphopowej. Teledyski prezentowane na antenie to polska muzyka miejska, czyli rap, r’n’b, trap, reggae/dancehall czy dubstep.

W ofercie programowej można zobaczyć relacje z koncertów, wywiady, listy przebojów oraz autorskie programy samych raperów. Nie brakuje także miejsca dla pozostałych elementów hip-hopu takich jak breakdance, czy graffiti. Na antenie pojawiają się zarówno nowe klipy, jak i starsze  – z ostatnich 18 lat.

VOX Music TV to nowy kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nadaje polską i zagraniczną muzykę taneczną popularną w latach 60., 70., 80. i 90-tych. Format muzyczny kanału VOX Music TV to radosne brzmienie skierowane do dorosłego odbiorcy.

Program stacji pozwala widzowi powrócić do czasów młodości i beztroskiej zabawy, dzięki czemu wprawia go w dobry nastrój i wywołuje pozytywne emocje. W ofercie programowej VOX Music TV znajdują się m.in. listy przebojów, bloki muzyczne poświęcone określonemu gatunkowi muzyki, zespołowi czy wykonawcy, informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej, a także konkursy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *