Technologia - Promocje

HIRO z NTT System na IEM

Firma NTT System, jeden z największych krajowych producentów sprzętu komputerowego, tradycyjnie uczestniczy w imprezie gromadzącej najlepszych graczy świata. Tegoroczny Intel Extreme Masters odbędzie się w Polsce po raz siódmy. Podobnie jak w niemal wszystkich poprzednich edycjach, polski producent już po raz szósty dostarczy komputery dla wystawców i graczy oraz zorganizuje własne stoisko na którym będą eksponowane pecety, notebooki i akcesoria gamingowe – wszystkie sygnowane własną marką Hiro.

 

– Intel Extreme Masters jest wyjątkowym wydarzeniem w skali światowej, a dla nas najważniejszym również dlatego, że to właśnie tu najlepiej widać ewolucję gamingowego sprzętu NTT System  mówi Piotr Wielechowski, Product Manager w NTT System. Cztery lata temu zaprezentowaliśmy pierwsze akcesoria HIRO. – Myszki Elite i Aero zyskały błyskawicznie uznanie graczy właśnie na IEM. Dziś obok szerokiej gamy akcesoriów prezentujemy desktopy i notebooki gamingowe HIRO.

NTT System będzie prezentowało swoje produkty HIRO oraz komputery gamingowe z serii NTT Game w tym konstrukcję AiO podczas obu weekendów w sklepie firmowym, zaś w drugim tygodniu również na stoisku przygotowanym wraz z partnerem Ballistix. Polski producent przygotował też sto komputerów na potrzeby organizacji imprezy. Sto turniejowych komputerów HIRO H101A w wersji W370 będzie oddanych do dyspozycji dla uczestników Intel Extreme Masters.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *