Główna strona

Historie wielkiej wagi – dalsze losy na kanale TLC

Kanał TLC zaprasza na spotkania z osiemnastką ludzi, którzy kiedyś byli chorobliwie otyli, a dziś kontynuują swoją burzliwą, ale tak naprawdę zwycięską walkę z nadmiarem kilogramów.
 

Pod opieką eksperta dr. Younana Nowzaradana, tracili w sumie setki kilogramów. Jednak dotarcie do tego miejsca, w którym się obecnie znaleźli, nie było łatwe. Musieli pokonać wiele emocjonalnych i fizycznych przeszkód. Ashley, choć jest bardziej mobilna i niezależna niż wcześniej, to wciąż zmaga się z neuropatią w nodze. Nadal jest w dość słabej kondycji psychicznej, co zaczyna jej utrudniać dalszą walkę z nadwagą. Sean zrzucił już 135 kilogramów, ale teraz wyraźnie stracił wolę walki i popadł w apatię.
Dr Nowzaradan obawia się, że przyczyną może być jego matka. Wszyscy bohaterowie tej dziesięcioodcinkowej serii mają pełną świadomość, że operacja zmniejszenia żołądka to tylko pierwszy krok na drodze do odzyskania zdrowia. Każdy z nich musi walczyć ze swoimi uzależnieniami od jedzenia, naprawiać relacje z rodziną i przyjaciółmi, a przede wszystkim odzyskiwać poczucie własnej wartości.
Historie wielkiej wagi – dalsze losy od poniedziałku 24 lipca o godz: 21:30 na kanale TLC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *