DVB-TMediaZapowiedzi TV

Hity Zoom TV, Kino Polska, FilmBox i FilmBox Premium

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, FilmBox i FilmBox Premium na tydzień 29 lipca – 4 sierpnia 2017 roku.

W tygodniu 29 lipca – 4 sierpnia 2017 kanały Grupy Kino Polska jak zwykle pokażą dużo dobrego kina. WZoom TV, który z końcem czerwca dołączył do oferty platformy satelitarnej nc+, premiera westernu „Sędzia Goodnight” z Luke’m Perrym w roli głównej (niezapomniany Dylan z popularnego serialu „Beverly Hills, 90210”). W Kino Polska prawdziwy wysyp premier: rewelacyjna „Rzeź” Romana Polańskiego, komedia „Futro” Tomasza Drozdowicza, która z wdziękiem krytykuje nowobogactwo młodego polskiego kapitalizmu, „Dziennik zakrapiany rumem” Johnnym Deppem w roli głównej (częścią ekipy filmowej był znany polski operator filmowy Dariusz Wolski) oraz film obyczajowy „Drzazgi” Macieja Pieprzycy („Jestem mordercą”, „Chce się żyć”) z udziałem m.in. Antoniego Pawlickiego, Jacka Karolaka, Jacka Braciaka i Krzysztofa Globisza. FilmBox zaprasza m.in. na filmy„Pocałunek smoka” z Jetem Li i fantastycznie absurdalny „Abraham Lincoln kontra zombie”, a FilmBox Premium na dociekliwego „Nadkomisarza Banksa”.

 
„Dwugłowy rekin atakuje” („2-Headed Shark Attack”)
akcja, horror, sci-fi, USA 2012, reż. Christopher Ray, wyst.: Carmen Electra, Charlie O’Connell, Brooke Hogan

W spokojnym dotąd oceania pojawia się zmutowany rekin, który atakuje statek pełen studentów. Uciekający przed bestią młodzi rozbitkowie znajdują schronienie na małej wyspie, której grozi zatopienie. Gdy nadchodzi tsunami nadchodzi prawdziwa walka o przetrwanie… W roli głównej piękna Carmen Electra.
Emisja: sobota, 29 lipca, godz. 20:05
PREMIERA ZOOM TV!
„Gang Olsena znowu w akcji”
komedia kryminalna, Dania 1977, reż. Erik Balling, wyst.: Ove Sprogøe, Morten Grunwald, Poul Bundgaard, Kirsten Walther
Po wyjściu z więzienia Egon natyka się na Georga – siostrzeńca Yvonne – specjalistę od komputerów, nielubiącego mechanicznych rozwiązań gangu. Egon niezbyt go lubi, jednak w końcu znajdują wspólny język i Georg zostaje włączony do jednej z akcji. W międzyczasie Yvonne zapisuje się na kurs prawa jazdy (na DVD film ukazał się pod tytułem „Gang Olsena uderza ponownie”).
Premiera: niedziela, 30 lipca, godz. 17:00
Emisja: każda niedziela, godz. 17:00
PREMIERA ZOOM TV!
„Sędzia Goodnight” („Goodnight for Justice”)
western, USA, Kanada 2011, reż. Jason Priestley, wyst.: Luke Perry, Lara Gilchrist, Sam Duke, Darla Fay
John Wiliam Goodnight jest prawnikiem o nienajlepszej reputacji. Oskarżony o zakłócanie spokoju, publiczne pijaństwo i hazard, ma początkowo trafić do aresztu, lecz w zamian otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Zostaje objazdowym sędzią okręgowym na peryferiach stanu Illinois. Fakt, że trzej poprzedni sędziowie zginęli tam w krótkim czasie, nie poprawia mu humoru, jest to jednak okazja do zaprowadzenia sprawiedliwości w związku z wydarzeniami, których uczestnikiem był sam John – przed laty jego rodzice zostali napadnięci i zamordowani. Zamierzając odnaleźć zabójcę sprzed lat, Goodnight wyrusza w drogę jako sędzia pokoju…
Premiera: niedziela, 30 lipca, godz. 21:00
PREMIERA ZOOM TV!
„Poirot” („Agatha Christie’s Poirot”)
serial kryminalny, Wielka Brytania 1993, reż. Brian Farnham, wyst.: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson.
Herkules Poirot to najpopularniejszy detektyw świata, postać stworzona przez królową kryminału Agathę Christie.Wykorzystując niezwykły intelekt oraz instynkt detektyw rozwiązuje niezwykle zawiłe zagadki kryminalne.
Emisja: poniedziałek, 31 lipca, godz. 18:55 (sezon 5, odc. 5 – „Sprawa włoskiego arystokraty”)
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00
„Obcy krewni” („Relative Strangers”)
komedia, USA 2006, reż. Greg Glienna, wyst.: Danny DeVito, Kathy Bates, Ron Livingston
Dr. Richard Clayton to odnoszący sukcesy psycholog, która ma w życiu wszystko, czego można zapragnąć. Piękną i kochającą narzeczoną, wspierających rodziców i rozwijającą się karierę. Pewnego dnia, fundamenty jego egzystencji padają w gruzach, kiedy jego rozgoryczony brat, informuje mu, że został adoptowany.Teraz Richard całą swoją energię wkłada w poszukiwania swoich prawdziwych rodziców. Jego marzenie o odnalezieniu biologicznej rodziny zamienia się w koszmar, kiedy prywatny detektyw przedstawia mu ekscentryczną parę ludzi. Richard przekonuje się, że jego biologiczni rodzice nie bardzo pasują do jego obecnego stylu życia. Mężczyzna wynosi jednak cenną lekcję ze spotkania z nimi.
Emisja: środa, 2 sierpnia, godz. 21:05
 

 
PREMIERA KINO POLSKA!
„Rzeź” („Carnage”)
komedia, Francja, Niemcy 2011, reż. Roman Polański, wyst.: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz, John C. Reilly, Elvis Polanski, Eliot Berger, Joseph Rezwin, Nathan Rippy, Tanya Lopert
Dwa nowojorskie małżeństwa spotykają się, by wyjaśnić, jak i dlaczego doszło do bójki ich synów. Pary starają się zachować klasę, niestety z czasem ich rozmowa zamienia się w lawinę słownych potyczek i złośliwości. Prawdziwy popis gry aktorskiej.
Premiera: wtorek, 1 sierpnia, godz. 20:00
PREMIERA KINO POLSKA!
„Futro”
komedia, Polska, Niemcy 2007, reż. Tomasz Drozdowicz, wyst.: Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Leszek Piskorz, Agnieszka Wosińska, Witold Dębicki, Grzegorz Damięcki, Roma Gąsiorowska, Dorota Segda, Janusz Chabior
Pierwsza komunia Kubusia to dla jego dziadka, zamożnego biznesmena, okazja do zorganizowania wystawnej imprezy i zaimponowania rodzinie oraz znajomym. Wrażenie ma na nich zrobić wystawne menu a także luksusowe wyposażenie domu: sedes z fotokomórką, inteligentna kosiarka czy oryginalny grill. Plan upada już w chwili przybycia gości. Bogactwo wzbudza zazdrość a luksusowa willa zamienia się w pole bitwy.
Premiera: wtorek, 1 sierpnia, godz. 21:45
Emisja: piątek, 4 sierpnia, godz. 20:00
PREMIERA KINO POLSKA!
„Dziennik zakrapiany rumem” („The Rum Diary”)
komedia, USA 2012, reż. Bruce Robinson, wyst.: Johnny Depp, Aaron Eckhart, Michael Rispoli, Amber Heard, Richard Jenkins, Giovanni Ribisi, Amaury Nolasco, Marschall Bell, Bill Smitrovich, Julian Holloway
Adaptacja autobiograficznej, debiutanckiej powieści Huntera S. Thompsona. Akcja filmu dzieje się na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. Paul Kemp (Johnny Depp) leci do Portoryko, by w San Juan rozpocząć pracę jako dziennikarz. Redaktor, w towarzystwie kolegów z pracy, cały swój wolny czas spędza na pijackich imprezach. Wkrótce Kemp poznaje zamożnego biznesmena, który zamierza kupić wyspę i wybudować na niej przynoszący ogromne zyski kompleks hotelowy. W dodatku swój interes planuje reklamować na łamach gazety Paula. Dziennikarz, zakochany w narzeczonej przedsiębiorcy, musi podjąć decyzję: ratować gazetę czy poświęcić się miłości.
Premiera: środa, 2 sierpnia, godz. 20:00
PREMIERA KINO POLSKA!
„Drzazgi”
obyczajowy, Polska, 2008, reż. Maciej Pieprzyca, wyst.: Marcin Hycnar, Antoni Pawlicki, Karolina Piechota, Jacek Braciak, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak, Tomasz Kot, Magdalena Stużyńska, Krzysztof Ogłoza
Troje młodych ludzi, których życiowe drogi skrzyżuje los. Bartek kończy studia, ale plany zagranicznej kariery naukowej stanęły właśnie pod znakiem zapytania. Marta, rozpieszczona córka zamożnego biznesmena, musi wziąć ślub. Robert, były piłkarz, którego karierę zniweczyła kontuzja, żyje meczem swojego klubu. Wszyscy staną przed wyborem i będą musieli podjąć ważącą na ich dalszym życiu decyzję…
Premiera: piątek, 4 sierpnia, godz. 22:10
 

 
„Volkodav: ostatni z roku” („Wolfhound”)
fantasy, przygodowy, Rosja 2007, reż. Nikolai Lebedev, wyst.: Aleksandr Bukharov,Oksana Akinshina,Aleksandr Domogarow
Największa produkcja w historii kina rosyjskiego, porównywana do „Władcy Pierścieni”. Ostatni z rodu Szarych Wilków, chłopiec o imieniu Volkodav jest świadkiem okrutnej śmierci swoich rodziców, zadanej ręką Ludojada i Żadoby. Wtrącony do kopalń, wydostaje się z nich jako jedyny. Zostaje wielkim wojownikiem, który ma jeden cel w życiu – zemścić się za śmierć rodziców. Podróżuje w towarzystwie nietoperza, ślepego maga i dwójki młodych ludzi, których życie uratował. Jego los wiąże się nierozerwalnie z losem pięknej księżniczki Heleny, która okazuje się strażniczką grobu Morany, bogini śmierci. Moranę chce obudzić Żadoba, aby razem z nią panować nad światem.
Emisja: sobota, 29 lipca, godz. 21:00
„Abraham Lincoln kontra zombie” („Abraham Lincoln vs. zombies”)
akcja, komedia, USA 2012, reż. Richard Schenkman, wyst.: Bill Oberst Jr., Kent Igleheart, Rhianna Van Helton
Horror, a właściwie czarna komedia. Podczas wojny secesyjnej prezydent Abraham Lincoln musi stawić czoła nie tylko armii konfederatów, ale też żywym trupom. W USA zaczęła szerzyć się zaraza zombie, którzy są bardziej niebezpieczni niż wróg na froncie. Czy Lincolnowi uda się powstrzymać bestie przez zniszczeniem Ameryki?
Emisja: sobota, 29 lipca, godz. 00:00
„Pocałunek smoka” („Kiss of the Dragon”)
akcja, komedia, Francja, USA 2001, reż. Chris Nahon, wyst.: Bridget Fonda, Jet Li, Tchéky Karyo
Liu Jian jest oficerem chińskiego wywiadu w Paryżu, który znajdzie się w środku międzynarodowego spisku. Kiedy dochodzenie Liu jest bliskie odkrycia prawdy, życie mężczyzny zostaje zagrożone. W między czasie, między oficerem, a piękną Jessicą zaczyna pojawiać się romantyczna więź. Wkrótce Liu dowiaduje się, że tak naprawdę nikomu nie może zaufać.
Emisja: niedziela, 30 lipca, godz. 21:00
Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI
„Co kryje miłość” („Ages of Love”)
komedia, romans, Włochy 2011, reż. Giovanni Veronesi, wyst.: Robert DeNiro, Monica Bellucci
Włoska komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. Oglądamy trzy historie miłosne, z których każda ilustruje inny etap życia. Młody poukładany prawnik Roberto jest zaręczony z Sarą i sądzi, że wszystko w swoim życiu ma już zaplanowane. Ale na jego drodze staje piękna i bardzo prowokacyjna Micol. Fabio od 25 lat jest idealnym mężem. Wszystko się zmienia, gdy na przyjęciu poznaje pełną niespodzianek Elianę. Natomiast Adrian amerykański profesor historii sztuki, wpada w sidła uroku Violi, która burzy jego spokojną egzystencję.
Emisja: poniedziałek, 31 lipca, godz. 21:00

 
PREMIERA!
„Nadkomisarz Banks” („DCI Banks”)
dramat, serial kryminalny, Wielka Brytania, 2012, wyst.: Stephen Tompkinson, Andrea Lowe, Caroline Catz
Część 1
Alan odbiera od brata Roya niejednoznaczną wiadomość. Bez zastanawiania interpretuje ją jako prośbę o pomoc. Z miejsca rusza, aby spotkać się z bratem. Okazuje się, że Roy zniknął i nikt nie wie, gdzie może przebywać. Tymczasem Helen, nowa współtowarzyszka Banksa, dostaje wezwanie do morderstwa. Znalezione przy zwłokach Jennifer notatki zawierają nazwisko Banksa.
Część 2
Roy i Jennifer nie żyją. Banks nie ustanie, dopóki nie znajdzie zabójcy brata. Wbrew regułom bezpieczeństwa, Helen Morten włącza go do śledztwa. Dalsze poszukiwania prowadzą do agencji towarzyskiej. Okazuje się, że jedna z prostytutek – Carmen, którą chcą znaleźć, jest w ciąży. Jednak gdy dziecko się urodzi, nie zostanie z matką. Ta bowiem podjęła pewne zobowiązania. Doprowadzą one do rozwiązania zagadki morderstwa Roya i Jennifer.
Premiera: sobota, 29 lipca, godz. 21:00 i 21:50 („Niebezpieczny romans” – cz. 1 i 2)
Emisja: każda sobota, godz. 21:00

 
„Porzucony według Harlana Cobena” („Harlan Coben’s The Five”)
dramat, serial kryminalny, Wielka Brytania, 2016, scen. Harlan Coben, reż. Mark Tonderai,
wyst.: Tom Cullen, Hannah Arterton, O.T. Fagbenle
Kryminalny majstersztyk, do którego scenariusz tworzył sam Harlan Coben, jeden z najpopularniejszych autorów thrillerów na świecie. Mija 20 lat od zaginięcia Jessiego. W miejscu porwania prowadzone jest inne śledztwo, w sprawie morderstwa prostytutki Anne Green. Zebrany materiał zawiera jednak DNA zaginionego przed laty chłopca. Sprawę prowadzi Danny Kenwood – przyjaciel brata Jessiego, Marka Wellsa, który jest prawnikiem. Do sprawy angażują się również  doktor Pru Crew i prowadzący schronisko dla bezdomnych Slade. Wszyscy związani z rodziną Jessiego muszą się zmierzyć ze sprzecznymi informacjami pojawiającymi się z różnych źródeł, w tym od seryjnego mordercy Jakoba Marosiego. Serial porównywany przez wielu do kultowego „Broadchurch”.
Emisja: niedziela, 30 lipca, godz. 21:00, 21:45, 22:35 i 23:20 (odc. 7, 8, 9 i 10)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *