Telekomunikacja - Telefony - Promocje

HONOR obchodzi w Polsce pierwsze urodziny

Globalna marka technologiczna HONOR świętuje właśnie rocznicę dostępności swoich produktów na polskim rynku. Od początku obecności w naszym kraju sprzedaż urządzeń z serii Magic wzrosła o ponad 259%. Jak zapowiadają przedstawiciele marki już wkrótce czeka nas wiele niespodzianek i premiera nowej serii smartfonów – HONOR 200.

 

Na początku obecności w naszym kraju producent oferował smartfony za pośrednictwem Orange, obecnie jednak dostępność ta znacznie się rozszerzyła, a marka zapewnia użytkownikom możliwość dowolnego wyboru pomiędzy operatorami oraz największymi elektromarketami. Producent ma w swojej ofercie szeroki wachlarz urządzeń zarówno tych budżetowych, jak i klasy premium, a polscy użytkownicy mogą nabyć smartfony, tablety czy smartwatche marki HONOR.

Smartfony firmy cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich konsumentów a marka statystycznie jest już znana co drugiemu Polakowi1. W porównaniu do zeszłego roku, seria urządzeń Magic zaliczyła wzrost sprzedaży o ponad 259%. Największy przyrost sprzedanych egzemplarzy odnotowały smartfony z serii HONOR Magic, model HONOR Magic6 Lite sprzedał się w Polsce o ponad 465% lepiej niż jego poprzednik, HONOR Magic5 Lite. W przypadku najsmuklejszego składanego smartfona na rynku czyli HONOR Magic V2 wzrost wyniósł ponad 155% w porównaniu do sprzedaży HONOR Magic Vs.

Intensywna kampania podczas promocji nowych smartfonów

Wprowadzeniu do sprzedaży w Polsce smartfonów z serii HONOR Magic w 2024 roku towarzyszyła intensywna kampania 360 stopni, w skład której wchodziły zarówno reklamy w telewizji, działania OOH, DOOH oraz Citylight, jak i komunikacja w kanałach PR oraz digital, a w szczególności w social mediach i na YouTubie.

 

 

„Marka HONOR jest obecna na polskim rynku zaledwie rok, ale trendy wzrostowe pokazują, że nasze urządzenia wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród konsumentów. Przygotowaliśmy na ten rok wiele niespodzianek dla fanów, a jedną z nich jest nadchodząca premiera fotograficznej serii smartfonów HONOR 200. A to nie koniec”zapowiada Magdalena Chodkiewicz, PR & SM communication manager w HONOR Polska.

Sztuczna inteligencja dla każdego

Wraz z premierą systemu MagicOS 8.0, globalna marka technologiczna HONOR wprowadziła swój interfejs oparty na intencjach – Magiczny Portal. Dzięki niemu użytkownicy mogą za pomocą prostego przeciągnięcia palcem do krawędzi ekranu np. opublikować post na Instagramie, rozpocząć nawigację do miejsca spotkania czy wkleić wykres w treść maila. Magiczny Portal wspiera już ponad 100 aplikacji, a liczba ta będzie się stale zwiększała.

Wprowadzony w tym roku HONOR Magic6 Pro otrzymał aż 5 złotych wyróżnień w rankingu smartfonów DXOMARK, który od ponad 15 lat prowadzi własny system oceniania. Urządzenie zostało docenione za swój tylni i przedni aparat, system głośników, wyjątkowy ekran oraz długi czas pracy na baterii.

Oferty promocyjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów, marka cały czas wprowadza ciekawe promocje takie jak obniżki cenowe czy wyjątkowe prezenty. Obecnie w największych polskich elektromarketach dostępna jest wyjątkowa oferta na model HONOR 90, który kosztuje obecnie 1,799 zł oraz HONOR 90 Lite, za którego zapłacimy 899 zł.

Nowa seria urządzeń już wkrótce w Polsce

Już wkrótce do polskiej dystrybucji trafi nowa linia smartfonów HONOR 200, do której zaliczają się 3 urządzenia – HONOR 200 Lite, HONOR 200 oraz dostępna po raz pierwszy w Europie wersja Pro, czyli HONOR 200 Pro. W smartfonach z wkrótce dostępnej serii wprowadzono specjalny tryb portretowy, który powstał we współpracy z francuskim Studiem Harcourt, specjalizującym się w fotografii portretowej. Zespół HONOR, pracując razem z doświadczonymi fotografami z francuskiego studia, przeanalizował tysiące zdjęć i stworzył inteligentny Mechanizm Portretowy HONOR AI, czyli algorytm poprawiający jakość tworzonych przez użytkowników portretów.

Wszystkie 3 smartfony z serii HONOR 200 będą dostępne w Polsce w wakacje, z ciekawą propozycja na start.

Więcej informacji na temat nowych urządzeń można znaleźć na stronie www.honor.com/

foto, źródło. HONOR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *