Internet & Gry - Reklama

Interia z Podcastem Olimpijskim! Prowadzącą Aleksandra Szutenberg z Polsatu Sport

Interia jako pierwsza w Polsce uruchamia video Podcast Olimpijski. Dziennikarka Polsatu Sport – Aleksandra Szutenberg rozmawia z największymi gwiazdami polskiego sportu o igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Nie tylko o treningach i przygotowaniach. Rozmowa daleko wykracza poza świat sportu. Gościem premierowego odcinka programu będzie Aleksander Śliwka, kapitan polskiej reprezentacji w siatkówce, zwycięzca m.in. tegorocznych mistrzostw Europy i Ligi Mistrzów.

 

Podcast Olimpijski wystartuje 17 października w Interii. Skróty wszystkich odcinków będą emitowane w stacji Super Polsat. Sponsorem programu jest Orlen.

Interia już teraz uważnie śledzi przygotowania polskich sportowców do igrzysk olimpijskich w Paryżu (lipiec/sierpień 2024 rok). Dzięki czemu pokaże kibicom nie tylko najlepsze wyniki, ale także pełną drogę, którą przechodzi każdy olimpijczyk – od wyrzeczeń i codziennych treningów po złote medale.

Aleksandra Szutenberg w podcaście video przybliży sylwetki największych polskich nadziei medalowych. Nie będą to jednak tylko rozmowy o sporcie. Dziennikarka będzie zachęcała swoich gości do zwierzeń i odsłonienia kulisów prywatnego życia. Jak kariera sportowa wpływa na relacje z najbliższymi? Co zawodnicy robią w wolnym czasie? I jakimi samochodami przyjeżdżają na treningi? Pierwszem gościem Aleksandry Szutenberg będzie siatkarz Aleksander Śliwka – mistrz świata i Europy,  triumfator Ligi Narodów oraz Ligi Mistrzów.

Aleksandra Szutenberg to wszechstronna dziennikarka sportowa od 2012 roku związana z Polsatem Sport. Od kilku lat prowadzi „Wydarzenia Sportowe” w Polsacie. Była także gospodarzem  m.in. olimpijskiego programu „Studio Tokio” w Polsat Sport oraz programu „Wyzwanie Mistrza” w Interii. Aleksandra Szutenberg relacjonowała i komentowała największe wydarzenia sportowe na świecie, w tym zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu (2018), lekkoatletyczne mistrzostwa Europy (2018) i The World Games (2017). Była reprezentantką Polski w gimnastyce artystycznej.

Podcast Olimpijski będzie się ukazywał co tydzień we wtorki. Łącznie powstanie kilkadziesiąt odcinków z największymi gwiazdami polskiego sportu. Wszystkie rozmowy będą dostępne na stronie głównej portalu oraz w serwisie Interia Sport. Ich najlepsze fragmenty pojawią się w mediach społecznościowych, a skrócone wersje odcinków – w stacji Super Polsat.

Program Aleksandry Szutenberg będzie promowany w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz w Internecie.

foto. materiał prasowy Interia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *