Technologia - Promocje

ISE 2018: Canon zaprezentuje innowacje w dziedzinie projekcji obrazu

Firma Canon, podczas ISE 2018 – największych tego typu na świecie targów dla integratorów systemów audio-wideo – zaprezentuje wysokiej jakości projektory lampowe i laserowe o wysokiej jasności. Stoisko Canon na ISE 2018 będzie podzielone na siedem dedykowanych stref, w których producent zademonstruje działanie i zastosowania najnowszych rozwiązań projekcyjnych w różnych środowiskach – od bardzo ograniczonych powierzchni, aż po ogromne przestrzenie sal audytoryjnych.
 
Zaprojektowane z myślą o integratorach systemów
W trakcie pokazu podczas targów ISE 2018 integratorzy systemów będą mieli okazję bezpośrednio zapoznać się z bogatą ofertą urządzeń i technologii Canon, których elastyczność zastosowań pozwala wykorzystywać je w wielu kluczowych obszarach projekcyjnych. Jednym z przykładów takiego rozwiązania będzie, opracowany przez Canon, system korekcji geometrii obrazu, który pozwala zachowa doskonałą geometrię rzucanego obrazu, nawet w sytuacji, gdy konieczne jest ustawienie projektora pod kątem, jak ma to miejsce np. w przypadku różnego rodzaju symulatorów, sklepów czy galerii sztuki.
Podczas targów Canon będzie wspierany przez przedstawicieli fińskiej firmy ShopperScreen, specjalizującej się w zagospodarowywaniu powierzchni dla potrzeb interaktywnych ekranów wysokiej rozdzielczości. ShopperScreen zademonstruje, w jaki sposób urozmaicić prezentowaną ofertę dzięki zastosowaniu interaktywnych witryn wykorzystujących wysokiej jakości i jasności wyświetlacze.
Kolejnym współpracującym dostawcą, który na swoim stoisku będzie prezentował najnowsze rozwiązania projekcyjne Canon, będzie firma Garriets – organizator widowisk teatralnych i występów na żywo. Użyta przez Garriets technologia Canon umożliwiła firmie realizację projektu symulacji rzeczywistości wirtualnej na szklanej powierzchni. Pomimo ograniczonej przestrzeni, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii umożliwiającej pionowe i poziome przesunięcie soczewek, rozwiązanie Inviscreen okazało się niezwykle proste w instalacji. Możliwość przesunięcia osi optycznej o 75%, która jest elementem konstrukcyjnym wiodących na rynku produktów firmy Canon, umożliwia ustawienie projektora w różnych miejscach, a krótkie ogniskowe pozwalają umieścić urządzenie bardzo blisko powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu dużej przekątnej wyświetlanego obrazu.
Andreas Herrnböck, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesowego rozwiązań Visual Communications w Europie, Canon Europe, zauważa: “Canon uczestniczy w targach ISE nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat, przez co niezmiennie deklarujemy chę, wolę i zaangażowanie w realizację innowacyjnych projektów w dziedzinie audio-wideo. Naszą ofertą chcemy wykracza poza potrzeby integratorów systemów oraz ich klientów, dlatego co roku podejmujemy kolejne działania na rzecz podniesienia poprzeczki jeszcze wyżej – stale udoskonalając nasze technologie, zarówno z punktu widzenia prezentowanych przez nas rozwiązań, jak i w ramach relacji partnerskich, które nawiązujemy dzięki pokazom i prezentacjom. Jestem przekonany, że najnowsza gama naszych innowacyjnych produktów oraz współpraca z innymi specjalistami z branży stanowi solidną podstawę dla kolejnej, udanej prezentacji naszej technologii”.
Targi ISE 2018 odbędą się w dniach 6-9 lutego 2018 r. w Amsterdamie. Strefa firmy Canon znajduje się w hali nr 1, Stoisko F-90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *