Internet & Gry - ReklamaMediaSport w TVTVP

"Izak" wraca do TVP Sport

Piotr “Izak” Skowyrski będzie specjalnym komentatorem piłkarskim TVP Sport w trakcie rozpoczynającego się 17 czerwca Pucharu Konfederacji. Słynny youtuber skomentuje mecze dostępne w aplikacji mobilnej TVP Sport. W niedzielę podczas meczu Portugalia – Meksyk stworzy duet wraz z Szymonem Borczuchem.

Puchar Konfederacji FIFA jest próbą generalną przed przyszłorocznymi piłkarskimi mistrzostwami świata w Rosji. Turniej odbywający się na stadionach w Petersburgu, Moskwie, Kazaniu i Soczi, zostanie rozegrany w dniach 17 czerwca – 2 lipca, a wezmą w nim udział najlepsze reprezentacje wszystkich kontynentów, w tym mistrzowie Europy 2016 Portugalczycy z Cristiano Ronaldo. Transmisje turnieju będą dostępne na antenach TVP w tym na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Telewizja Polska po raz kolejny zaprasza do skomentowania części meczów, słynnego youtubera i komentatora e-sportowego Piotra “Izaka” Skowyrskiego. W trakcie Euro 2016 jego duet z Maciejem Iwańskim cieszył się ogromnym zainteresowaniem internautów, generując rekordowe zainteresowanie. Mecze komentowane przez “Izaka” odnotowały ponad 700 tys odtworzeń, a zasięg w kanałach TVP Sport na facebooku ponad 3 mln. W czerwcu 2017 roku duet ponownie skomentuje spotkania piłkarskie udostępniane w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Aplikacja mobilna TVP Sport pozwala widzom na bezpłatne oglądanie transmisji sportowych Telewizji Polskiej, a także dostęp do największej multimedialnej biblioteki klipów wideo, w tym materiałów archiwalnych TVP. W aplikacji można też przeglądać artykuły, galerie zdjęć, wideoblogi i felietony dziennikarzy TVP Sport oraz wyniki z najważniejszych rozgrywek sportowych na świecie. Eksponowane są sekcje dotyczące najpopularniejszych dyscyplin: od piłki nożnej przez siatkówkę, tenis i skoki narciarskie.

Ponadto aplikacja zawiera listę zaplanowanych transmisji oraz system powiadomień push o nowych informacjach i materiałach wideo oraz rozpoczynających się transmisjach. Aplikacja jest dostępna w wersjach na urządzenia z systemami Android i iOS.

Jakie mecze skomentuje Izak?

18 czerwca (niedziela)
16:30, Portugalia – Meksyk (z Szymonem Borczuchem)

22 czerwca (czwartek)
19:30, Niemcy – Chile

2 lipca (niedziela)
finał i transmisja live 30 minut przed finałem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *