Technologia - Promocje

Jacek Mireński PR Managerem w Samsung Electronics Polska

Jacek Mireński objął stanowisko PR Managera w Samsung Electronics Polska. Będzie odpowiedzialny za koordynację działań public relations dla wszystkich kategorii produktowych oraz zarządzanie zespołem PR.
 

Teaser

 
Jacek Mireński od niemal dwudziestu lat zajmuje się PR i doradztwem komunikacyjnym. Ostatnio, jako Dyrektor ds. PR i komunikacji korporacyjnej w OTCF S.A. był odpowiedzialny m.in. za komunikację spółki oraz marki 4F w Polsce i na rynkach zagranicznych.
W latach 1998-2015 pracował w agencjach PR: Burson-Marsteller, Questia, Message House, Grayling, obsługując, szkoląc i doradzając klientom z różnych branż – od przemysłowej i wydobywczej, przez finansową, farmaceutyczną po telekomunikacyjną, alkoholową i spożywczą.
„Samsung prowadzi szereg działań i kampanii w każdej z kategorii oferowanych produktów – od segmentu mobilnego, przez telewizory, urządzenia AGD, aż po kategorię B2B. Jacek wniesie świeże, strategiczne spojrzenie na nasze działania PR, pomagając nam optymalnie wykorzystać zasoby i zespół w dalszym budowaniu marki i produktów Samsung w Polsce”mówi Olaf Krynicki, rzecznik Samsung Electronics Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *