Sport w TV

Jach, Broniszewski i Strejlau gośćmi Cafe Futbol

Niedzielne Cafe Futbol w całości będzie poświęcone nadchodzącym mistrzostwom Europy do lat 21, które odbędą się w Polsce. Świadczą o tym chociażby zaproszeni goście. W studiu zasiądą Jarosław Jach, Mieczysław Broniszewski i Andrzej Strejlau.
 
Mistrzostwa Europy do lat 21 odbędą się od 16 do 30 czerwca 2017 na sześciu polskich stadionach (w Tychach, Kielcach, Lublinie, Gdyni, Bydgoszczy i Krakowie). Nasza reprezentacja w fazie grupowej zagra ze Słowacją, Szwecją oraz Anglią. Z grup wychodzą tylko zwycięzcy oraz zespół z drugiego miejsca z najlepszym bilansem bramkowym. Walka o półfinał będzie więc niezwykle zacięta.
Nie wiadomo czy pomoże nam w tym Jarosław Jach. Zawodnik Zagłębia Lubin jest kontuzjowany i leczy się w warszawskiej klinice. Jego nieobecność byłaby ogromny osłabieniem linii defensywnej. O futbolu młodzieżowym wiele wiedzą inni nasi goście. Mieczysław Borniszewski był trenerem kadry U-20, kiedy ta zdobyła brązowy medal MŚ w 1983 roku. Natomiast Andrzej Strejlau prowadził reprezentację U-23.
W materiałach pochylimy się również nad kadrą Marcina Dorny. Z kamerą w Damasławku odwiedziliśmy rodziców Karola Linettego, który zadeklarował, że wzmocni kadrę U-21 na Euro. Przeanalizujemy również problemy tej reprezentacji, których niestety przed nadchodzącym turniejem jest sporo.
Cafe Futbol w niedzielę od godz. 11:00 w Polsacie Sport
Dogrywka Cafe Futbol od godz. 12:25 tylko na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *