MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesień w iTVN Extra

To będzie jesień pełna nowości! Na antenie ITVN Extra nie zabraknie premierowych odcinków naszych najpopularniejszych programów takich jak „Usterka”, „Betlejewski. Prowokacje” i nowych jak „Mój pierwszy…”. W programie znajdą się też znane i lubiane pozycje dotyczące domu i kuchni.

Widzowie będą mogli zobaczyć kolejne metamorfozy w „Remont w 48H”, dowiedzieć się jak „Podzielić M2” i gdzie dobrze zjeść w nowej produkcji „Jakubiak – z miłości do lokalności”. Fani dokumentów również znajdą coś dla siebie. Co poniedziałek będziemy emitować niezwykłe filmy, a w tygodniu nowe seriale dokumentalne. Oczywiście nie zapomnieliśmy także o naszych najmłodszych widzach, którzy będą mogli mierzyć się z nowym słownictwem, dzięki „Meme i przysłowia” i zdobyć praktyczną wiedzę, oglądając „Chcę wiedzieć”.
Nowa jesienna ramówka ITVN Extra będzie obfitować w polskie produkcje. Szczególnie polecamy

Państwu zupełnie nowy program „Mój pierwszy…”, który zabierze w sentymentalną podróż do lat młodości. Widzowie poznają młodzieńcze obiekty westchnień naszych bohaterów, podpytamy gdzie i z kim po raz pierwszy wypili alkohol, kim chcieli być „jak dorosną” i jak wyglądały ich pierwsze publiczne występy. Wszystko to w każdą środę od 6 września o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork). Ponadto pokażemy nowe odcinki i sezony innych, znanych już widzom, produkcji TTV. W czwartki od 7 września o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork) zapraszamy na siódmy sezon „Usterki”. Tym razem nasz mistrz od dobrej roboty, Dominik Strzelec, zainstaluje się w… Dublinie.  Z kolei we wtorki od 5 września o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork) wyświetlimy trzecią edycję programu „Betlejewski. Prowokacje”. Prowadzący znowu będzie stawiać niekomfortowe pytania przypadkowym ludziom.

Wśród naszych propozycji znajdą się również sprawdzone programy dotyczące wnętrz. We wtorki od 5 września o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork) będą Państwo mogli oglądać „Remont w 48H”, w którym Tomasz Pągowski po raz kolejny udowodni, że metamorfoza pomieszczenia w 2 dni nie jest rzeczą niemożliwą. Z równie trudnym zadaniem będzie musiała sobie poradzić projektantka wnętrz – Ewa Czerny, która w programie „Podzielić M2” stawi czoła wymagającym dziecięcym przestrzeniom i gustom właścicieli. Na nowe odcinki tego programu zapraszamy w czwartki od 7 września o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork). Natomiast środy od 6 września dedykowane będą gotowaniu, a to dzięki Tomaszowi Jakubiakowi, który odkryje na nowo polskie produkty i zainspiruje się nimi przy tworzeniu ciekawych dań. Wszystko to w nowym programie „Jakubiak – z miłości do lokalności” o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork). W nieco inną podróż, bardziej ekstremalną i dziką, zabierze nas Paweł Paszek-Pietruch, kucharz i podróżnik, który w programie „Naturalnie Polska” w każdą sobotę od 2 września o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago), 20.10 (EDT – Nowy Jork) pakuje plecak i rusza na wyprawę w poszukiwaniu adrenaliny i dzikich smaków przygody.

Na chłodne jesienne wieczory polecamy także dokumenty i seriale dokumentalne, które wyemitujemy w każdy poniedziałek o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago), 20.10 (EDT – Nowy Jork). Zaczniemy 11 września obrazem „Co nauka wie o śnie”, a w kolejnych tygodniach pokażemy m.in. „Komary w natarciu” i „Cholesterol – prawdy i mity”. Fanów dokumentów zachęcamy również do śledzenia serialu „Nerwy ze stali”. Trzymająca z napięciu seria opowiada o ludziach wykonujących zawody, które wymagają mocnych nerwów. Premiera odcinków w każdy wtorek od 5 września o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago), 20.10 (EDT – Nowy Jork). Z kolei w środy od 6 września o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago), 20.10 (EDT – Nowy Jork) dzięki produkcji „Skrajne ryzyko” przyjrzymy się ludziom, którzy codziennie w pracy narażają swoje życie. Równie ekscytująco zapowiada się nasza kolejna seria dokumentalna „Pomysł na biznes”, opowiadająca o młodych przedsiębiorcach walczących o pieniądze, które pomogą im spełnić marzenia i osiągnąć swój cel. Czy im się to uda? Po odpowiedź zapraszamy w piątki od 8 września o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago), 20.10 (EDT – Nowy Jork).

W naszej ofercie nie może zabraknąć również pozycji dla najmłodszych widzów. Tu chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na pouczające programy jak „Chcę umieć”, dzięki któremu każdy maluch może nauczyć się nowej umiejętności np. czesanie włosów, zakładanie butów czy gra w piłkę. Pokażemy go w każdą niedzielę od 24 września o godzinie 9.45 (CET – Berlin, Paryż), 9.45 (CDT – Chicago), 10.45 (EDT – Nowy Jork). Z kolei nowe słowa jak np. „entuzjazm”, „kompromis”, „tolerancja” dzieci poznają dzięki „Meme i obce słowa”, który emitować będziemy w niedziele od 10 września o godzinie 10.10 (CET – Berlin, Paryż), 10.10 (CDT – Chicago) i 11.10 (EDT – Nowy Jork).

Nie zabraknie naszych stałych pozycji jak „Biznes dla ludzi”, który emitować będziemy codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.30 (CDT – Chicago) i 22.30 (EDT – Nowy Jork). Z kolei w poniedziałki od 11 września o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 22.10 (EDT – Nowy Jork) zachęcamy do śledzenia kolejnych afer w naszym hitowym programie „Uwaga! po Uwadze”. A na koniec szczególnie polecamy zupełną nowość na naszej antenie – program „Bilans”, w którym Agata Zamęcka i Robert Stanilewicz wraz z ekspertami, dyskutują o wydarzeniach najważniejszych dla naszych portfeli. Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 21.05 (CET – Berlin, Paryż), 21.05 (CDT – Chicago) i 22.05 (EDT – Nowy Jork) będą podejmować nowe tematy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *