MediaNC+Zapowiedzi TV

Jesień pełna nowości w NUTA.TV

Długie jesienne wieczory z kanałem NUTA.TV zapowiadają się niezwykle ciekawie, nadawca kanału przygotował dla swoich widzów nową ramówkę, a w niej sporo niespodzianek!

Dobrze znany widzom TOP2010+ prezentujący największe hity lat 2010-2014 emitowany o godzinie 16:00 w nowej ramówce zobaczyć będzie można o 17:00, z kolei HOT NUTA – program prezentujący najnowsze światowe hity i gorące premiery od października gościł będzie na antenie o godzinie 18:00.

Nowa ramówka to również coś dla fanów domówek –IMPREZOWĄ NUTĘ emitowaną dotąd w weekendy w nowej ramówce zobaczyć będzie można codziennie. Ale to nie wszystko!

Od października na kanale NUTA.TV pojawi się nowość – program VERSUS, który emitowany będzie w piątki o godzinie 19:00. W programie widzowie staną się świadkami bitwy między znanymi i uwielbianymi hitami, które zdobywały szczyty list przebojów w minionych latach a najnowszymi klipami i premierami, które pojawiły się w świecie muzyki. W długie jesienne wieczory postaw na NUTA.TV

Kanał NUTA.TV dostępny jest na platformie satelitarnej nc+ oraz u największych operatorów kablowych w Polsce – UPC, Vectra, Multimedia, Inea, Toya oraz prawie 100 innych sieciach kablowych.

Jeden komentarz do “Jesień pełna nowości w NUTA.TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *