Sport w TV

Jesienne nowości w E-Sport TV

W pierwszej kolejności zmieniła się specyfika programu „The Borys Show”, został on podzielony na dwie części. W pierwszej zapraszani goście będą mogli opowiedzieć o swoich przygodach ze światem sportów elektronicznych i gamingiem, natomiast w drugiej będziemy wnikliwie zagłębiać się w przeszłość naszego gościa.

 

 

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o prowadzących z GRYonline.pl. Hed, Kacper, Arasz, Gambrinus i wielu innych, znamienitych ekspertów od gier oraz świata technologii. Na jesień przygotowano ponad 90 nowych odcinków. TVGRY.PL to aktualne tematy, wnikliwa publicystyka, świeże recenzje oraz technologiczne ciekawostki – najlepsze okno na świat cyfrowej rozrywki!

Nowością, którą dla będzie również pasmo „Gramy z Rockiem”, w którym jeden z najbardziej znanych YouTuberów, Remigiusz „ROCK” Maciaszek będzie w godzinnym paśmie spotykał się z Wami przy najlepszych grach. Na pierwszy ogień pójdzie Red Dead Redemption 2. Tej gry nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, produkcja ze stajni Rockstar, która ma wielkie szanse stać się grą roku 2019.

Jeśli chodzi o rozgrywki e-sportowe to ekipa z SUPER GAME jak zwykle nie zawiedzie: Mistrzostwa Polski Szkół, Mistrzostwa Polski Kobiet oraz Liga Miast to tylko początek organizowanych przez nich imprez turniejowych. Oczywiście nie zabraknie rozgrywek z CS:GO, ale co powiecie na coś zupełnie nowego? Więcej informacji już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *