Zapowiedzi TV

Jesienne powroty na antenę TVP3 Wrocław

Po wakacyjnej przerwie na antenę TVP3 Wrocław wracają dobrze znane tytuły, ale też kilka nowości.
 
Już od 1 września punktualnie o 7:00 budzimy Dolny Śląsk razem z ekipą „Faktów o poranku”. To godzina programu na żywo ze studia przy al. Karkonoskiej, w 100% poświęcona sprawom ważnym dla Dolnoślązaków. Sprawdzamy, co działo się w nocy, jaka pogoda czeka nas nadchodzącego dnia i jak jeździ się o poranku po dolnośląskich drogach.
Od najbliższego poniedziałku po głównym wydaniu serwisu informacyjnego zapraszamy na „Rozmowę Faktów”. Spotkania z ważnymi gośćmi i dyskusje na bieżące tematy związane z naszym regionem – tego na pewno nie zabraknie w TVP3 Wrocław od poniedziałku do piątku o 18:50.
W przyszłym tygodniu wracają także „EuroFakty”. W programie pokazujemy, jaki jest wpływ decyzji podejmowanych przez Parlament Europejski na życie Dolnoślązaków. Podobnie jak w zeszłym sezonie przybliżać Wam będziemy także organ wykonawczy UE, który odpowiada za bieżącą politykę wspólnoty, nadzoruje prace agencji i zarządza jej funduszami. To do Komisji Europejskiej należy inicjatywa legislacyjna w zakresie prawa unijnego. „EuroFakty” w Telewizji Wrocław w środy o 18:15.
Piątkowe popołudnie na naszej antenie to od dawna czas na dużą dawkę kulturalnych wydarzeń. Od 15 września wraz z ekipą „Wrocław się!” znów będziemy przepytywać organizatorów, artystów i twórców najciekawszych kulturalnych propozycji w stolicy Dolnego Śląska. Przewodnik po kulturalnej mapie Wrocławia w każdy piątek o 18:00.
Na polityczne dyskusje prowadzone przez Alberta Bystrońskiego będziemy musieli zaczekać do 18 września, ale wówczas z pewnością nie zabraknie twardej wymiany zdań wśród zaproszonych gości. Poruszać będziemy oczywiście bieżące tematy dotyczące naszego regionu. „Musimy porozmawiać” w poniedziałki o 20:10.
We wrześniu na antenie TVP3 Wrocław pojawią się także dwie zupełnie nowe propozycje. W niedzielny wieczór (godz. 21:10) przenosimy akcent z Wrocławia na inne gminy. W „Magazynie dolnośląskim” informować będziemy o wydarzeniach i zmianach, które zachodzą w sferach kluczowych dla Dolnego Śląska. Natomiast od soboty, 16 września, polecamy Waszej uwadze „Drogi wiary” – nowy program ekumeniczny. Początek o 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *