MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Jeżdżąca szafa Kasi” – Nowy program na kanale TLC

Kobieta zmienną jest, ale jedną z niewielu stałych w jej życiu jest to, że nie ma co na siebie włożyć. Sukienka za wąska, spodnie przykrótkie, a poza tym nic do siebie nie pasuje. Aż strach wyjść na zakupy, bo przecież nie każda z nas ma fortunę, którą może na nie przeznaczyć.

Drogie Panie, nadchodzi, a właściwie nadjeżdża, pomoc! „Jeżdżąca szafa Kasi” to nowy program telewizji TLC, w którym prawdziwa wybawicielka i doradczyni stylu – Katarzyna Grabowska, uratuje Was z modowej opresji. Położy kres temu utartemu sformułowaniu – „nie mam co na siebie włożyć”. Kasia udowodni Wam, że macie! Pod jej okiem bohaterki programu przejdą prawdziwą modową metamorfozę. Jaki będzie jej efekt? Zobaczycie już 12 maja w telewizji TLC.

„Jeżdżąca szafa Kasi” wyrusza w Polskę ze specjalną misją. Pełna zapału i pozytywnej energii prowadząca program odwiedzi kobiety marzące o stylizacjach, które podkreślą ich charakter i osobowość, a także atuty sylwetek. Kasia przyjrzy się zawartości szaf Polek, zrobi porządki oraz uzupełni o brakujące „must have” każdej kobiecej garderoby. Wszystko po to, aby szybko i łatwo tworzyć modowe zestawienia, w których panie będą czuć się jak w drugiej skórze oraz wyglądać jak milion dolarów. Stylizacje zaproponowane przez Kasię będą odzwierciedleniem tego, co bohaterkom w duszy gra. A co najważniejsze nie będą kosztować fortuny.

Kasia odwiedzi kobiety w ich domach oraz zaprosi do swojego królestwa – „jeżdżącej szafy”, pełnej modowych „perełek”. Piękne dodatki, torebki i buty. To wszystko w połączeniu
z rzeczami bohaterek pozwoli stworzyć unikalne stylizacje i tchnąć nowe życie w ich dotychczasową garderobę. Uczestniczkami programu będą typowe kobiety, które za każdym razem kiedy stają przed szafą, nie wiedzą co na siebie włożyć.

Stylistka postara się poznać ich charakter, gust i oczekiwania. Obiektywnie oceni mocne i słabsze strony. Przeprowadzi analizę sylwetek i dobierze do nich najwłaściwsze kroje ubrań. Zaproponuje kolory, które najlepiej podkreślą urodę bohaterek. Zdradzi stylistyczne triki na szybkie i sprawdzone zestawienia na tzw. wielkie wyjścia. Podzieli się pomysłami, które za rozsądną cenę mogą urozmaicić zawartość szafy i dopełnić w sposób idealny każdą stylizację.

Z Kasią moda stanie się świetną zabawą, a efekty jej pracy zaskoczą niejedną z nas! Przekonaj się jak niewiele wysiłku potrzeba, aby udoskonalić swój styl. „Jeżdżąca szafa Kasi” już w drodze!

Więcej informacji na fanpage’u programu: https://www.facebook.com/JezdzacaSzafaKasiTLC/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *