Polecane

Już tej jesieni kanał telewizyjny FOX zmieni się w FX

7 listopada należący do portfolio The Walt Disney Company kanał telewizyjny FOX zmieni się w FX. Poza nazwą przedstawiona będzie również nowa identyfikacja wizualna popularnego kanału serialowo- filmowego.

 

FX pozostanie miejscem z najwyższej jakości rozrywką, z której znany jest FOX. Widzowie nadal będa mogli śledzić emocjonujące i pełne akcji seriale z największych studiów. Oferta programowa będzie uwzględniać zarówno ulubione przez widzów pozycje, jak „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, „Agenci NCIS: Hawaje”, „Dr House”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami” oraz „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” jak i premierowe tytuły.

Wraz ze zmianą z nazwy, FX nadal pozostanie miejscem, do którego widzowie wracają, szukając rozrywki, którą znają i uwielbiają. Nowa odsłona kanału podkreśla nasze zaangażowanie w biznes linearnej telewizji zarówno w Polsce jak i regionie Europy Środkowo-Wschodniejmówi Kakhaber Abashidze, SVP Country Manager The Walt Disney Company, CEE.Cieszymy się z nowej identyfikacji wizualnej oraz nazwy i jesteśmy przekonani, że spodobają się one także naszym widzomdodaje.

Zmiana obejmie również drugi kanał serialowo- filmowy w telewizyjnym portfolio The Walt Disney Company w Polsce – FOX Comedy stanie się FX Comedy. Nowa identyfikacja wizualna nie wiąże się ze zmianą pozycji na listach kanałów u poszczególnych operatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *