Polecane

Kanał CBS Europa zmienia nazwę na FILM CAFE

Spółka AMC Networks International – UK ogłosiła, że nazwa kanału CBS Europa, który prezentuje popularne, pełne dobrych emocji filmy z udziałem największych gwiazd Hollywood, zostanie zmieniona na FILM CAFE. Kanał jest dostępny wyłącznie w Polsce i jest własnością CBS AMC Networks EMEA Channels Partnership, spółki joint venture z Paramount Global.

 

21 sierpnia 2024, w ramach rebrandingu powstanie nowa, bardziej przejrzysta identyfikacja wizualna z logo w otwartej ramce, które jest obecne w szerszym portfolio kanałów AMCNI. Z myślą o dotychczasowych widzach, w nowej oprawie wizualnej zostaną zachowane znane im kolory CBS Europa, a zmieniona nazwa kanału ma na celu lepsze odzwierciedlenie jego zawartości programowej oraz dotarcie do nowych odbiorców.

Sam Rowden, VP, Content Group, powiedziała: „Misją kanału jest dostarczanie do domów naszych widzów filmów dobrych emocji. Dzięki zmianie CBS Europa na FILM CAFE kanał stanie się lepiej rozpoznawalny i bliższy widzowi, a nowa nazwa w wyraźny sposób odda treści, ktore na nim prezentujemy”.

Kanał, który zadebiutował w Polsce w 1999 roku, zachowa swoją dotychczasową, sprawdzoną strategię programową. Każdego dnia FILM CAFE będzie nadal emitować popularne, wprawiające w dobry nastrój filmy z udziałem gwiazd Hollywood – od najnowszych romansów i klasykę światowego kina z nieśmiertelnymi komediami z Louisem de Funesem i Elvisem Presleyem po filmy familijne, a wśród nich animacje dla rodzin. W najbliższym czasie na FILM CAFE będzie można zobaczyć m.in. następujące produkcje: Cudowni chłopcy, Jednakowo inni, Upiorne święto, Cała prawda o Szekspirze, Odważ się zdobyć faceta, Stan i Ollie oraz Tamte dni, tamte noce.

Nowa identyfikacja wizualna została opracowana we współpracy z Second Home Studios oraz zespołem kreatywnym AMCNI UK, a rebranding jest wsparty kampanią marketingową obejmującą działania na antenie i w mediach cyfrowych.

foto,źródło. CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *