Sport w TVWAŻNE

Kanał Eleven Extra u kolejnych operatorów

Grupa ELEVEN SPORTS podpisała umowy, dzięki którym kanał Eleven Extra znalazł się w ofertach kolejnych lokalnych telewizji kablowych.
 
Do widzów Eleven Extra dołączyli abonenci takich sieci, jak Asta-Net, Antserwis, Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex, City-Net, EAST&WEST SP. Z O.O., E-CHO, ELART, ELSAT SP. Z O.O., JMDI JACEK MALESZKO, OSTROWSKI SP. Z O.O., Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Sat Film, Satpol, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie, SUPERMEDIA SP. Z O.O., TELEWIZJA TEOFILÓW B, TELPOL, TK Koszalin, TVK Kamienna Góra.
„W związku z tym, że tego lata do bogatej oferty ELEVEN SPORTS dołącza Bundesliga, zainteresowanie naszymi kanałami jest coraz większe. Cieszymy się, że za pośrednictwem Eleven Extra możemy przekazywać sportowe emocje w szerszym zakresie i coraz pokaźniejszej grupie kibiców”, mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce. „Jednym z naszych priorytetów jest dotarcie do jak największej liczby gospodarstw domowych. Cieszymy się, że po sukcesie kanałów Eleven i Eleven Sports, tą samą drogą podąża Eleven Extra.”
Eleven Extra to trzeci, po Eleven i Eleven Sports, kanał nadawany w Polsce przez międzynarodową sieć ELEVEN SPORTS. Emituje programy w jakości HD przez 24 godziny na dobę i jest dostępny na najpopularniejszych platformach cyfrowych oraz w coraz większej liczbie sieci kablowych w naszym kraju. W jego ofercie znajdują się m.in. hiszpańska LaLiga Santander, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Sky Bet Championship oraz ligi brazylijska, belgijska i szkocka. Można w nim oglądać również spotkania VELUX EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, sporty walki, filmy dokumentalne o tematyce sportowej oraz powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *