MediaNASZ NEWSSieci kablowe

Kanały Dizi i Fightbox HD w Telewizji Kablowej Chopin

Telewizja Kablowa Chopin przedstawia nowość dla miłośników seriali – Dizi! Kanał emituje pełne emocji i wzruszających chwil tureckie seriale. Z okazji pojawienia się programu w ofercie będzie on odkodowany przez cały grudzień! Numer programu na liście 235. Fightbox HD to kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki. Od MMA poprzez boks, armwrestling i sumo czy zapasy. Zobaczymy tu relacje z mistrzostw lig i federacji z USA, Europy i Japonii.

 

Numer kanału Fightbox HD na liście to 509, częstotliwości 778 MHz i oglądać go można od pakietu Srebrnego. Program pojawi się na liście kanałowej po ponownym strojeniu odbiornika.

W przypadku braku odbioru programu, polecamy uruchomić ponownie wyszukiwanie kanałów.

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał będzie emitował zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały.

Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa „Dizi” oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii.

Seriale tego gatunku opowiadają chwytające za serce historie, które są przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.

FightBox – unikalny na polskim rynku kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. To także boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników.
Kanał relacjonuje mistrzostwa czołowych lig i federacji z USA, Europy i Japonii. Dodatkowo emitowane są programy informacyjne prezentujące sylwetki i rankingi zawodników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *