MediaPolsatZapowiedzi TV

Karolina Gilon prowadzącą „Love Island Polska”

Piękna modelka będzie gospodynią najgorętszego show tej jesieni! To dla niej całkowicie nowe wyzwanie, podobnie jak dla uczestników programu, bo takiego reality show jak „Love Island Polska” jeszcze u nas nie było! Castingi wciąż trwają, więc nadal można dołączyć do grona bohaterów tej pociągającej hiszpańskiej przygody!

 

 

Karolina Gilon nie kryje zachwytu tym, że poprowadzi nowy program w Polsacie. – Nawet nie wiecie, jak bardzo nie mogłam się doczekać, żeby wam o tym powiedzieć – zaczęła wpis na Instagramie, w którym informuje swoich obserwatorów o jej nowym zawodowym wyzwaniu. – Już jesienią poprowadzę najgorętsze show w historii telewizji! Program, który podbił Wielką Brytanię i nie tylko! – cieszy się świeżo upieczona prowadząca.

Wierni fani bardzo mocno kibicują Karolinie Gilon. – Gratuluję i bardzo się cieszę, że to Ty będziesz prowadzić ten program. Teraz na pewno będę oglądać, gdy będzie taka super prowadząca – czytamy w komentarzach pod jej wpisem. Do grona dopingujących dopisała się także inna modelka, prywatnie koleżanka nowej prowadzącej „Love Island Polska”, Natalia Siwiec, która także wyraziła swoje wielkie zadowolenie: – Juhuuuuuuuuuu najlepiej! Dajesz! – napisała, wyrażając ogromną radość pod postem Karoliny Gilon.

„Love Island” to absolutny hit wśród programów telewizyjnych. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, wyemitowano cztery serie, a finał piątej zbliża się wielkimi krokami. Czwartą serię na Wyspach oglądały ponad cztery miliony widzów, a uczestnicy zyskali ogromną popularność.

Nowe reality show Telewizji POLSAT to program dla singli, którzy chcą przeżyć gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Losy bohaterów będą bacznie obserwowały kamery, a zwycięzcę wybiorą widzowie. To będzie istny rollercoaster emocji, którego będziemy świadkami już od września w Telewizji Polsat!

Jeśli i Ty chcesz wziąć udział w programie, to nic straconego, ponieważ castingi nadal trwają! Masz 18-35 lat i serce podpowiada ci, że to Twoja szansa?

Już dziś wypełnij ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *