Technologia - Promocje

Kaspersky Lab potwierdza, że jest usatysfakcjonowany działaniami podjętymi przez firmę Microsoft

Kaspersky Lab potwierdza, że firma Microsoft odniosła się w satysfakcjonujący sposób do wszystkich obaw dotyczących nieuczciwej konkurencji, zgłoszonych do Federalnej Służby Antymonopolowej Federacji Rosyjskiej.
 
Kaspersky Lab uznał za satysfakcjonujące podejście oraz plan działania zaproponowany przez firmę Microsoft, w ramach którego firma w odpowiedni sposób potraktuje ostrzeżenia opublikowane przez Federalną Służbę Antymonopolową Federacji Rosyjskiej. Jednocześnie Kaspersky Lab podjął wszelkie niezbędne działania, by wycofać wnioski złożone do Komisji Europejskiej oraz Federalnego Biura ds. Karteli w Niemczech, przekazując informację, że nie posiada już żadnych roszczeń, do których firma Microsoft mogłaby się odnieść.
Kaspersky Lab i Microsoft posiadają długą historię współpracy w walce z cyberzagrożeniami na całym świecie. W ciągu ostatnich miesięcy firmy prowadziły owocne rozmowy na temat funkcjonowania rozwiązań antywirusowych w ekosystemie Windows, by zapewniać bezpieczne środowisko dla użytkowników tego systemu operacyjnego. Firma Kaspersky Lab jest przekonana, że korzystana dla obydwóch stron współpraca, zdrowa konkurencja oraz otwarty ekosystem Windows będą miały pozytywny wpływ na bezpieczeństwo online użytkowników oraz na rozwój branży IT jako całości.
Więcej informacji na powyższy temat znajduje się w oficjalnych anglojęzycznych komunikatach opublikowanych przez firmy Microsoft oraz Kaspersky Lab: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *