Kultura, muzyka, kino, moda

Kina Helios zapraszają na premierowy odcinek serialu HBO „Wataha”

Sieć kin Helios po raz kolejny zaprasza widzów do obejrzenia na wielkim ekranie cieszącego się niesłabnącą serialu HBO „Wataha”. To produkcja, która zachwyciła niebanalnym scenariuszem, świetnymi zdjęciami oraz doskonałą grą aktorską i zgromadziła rzesze fanów.

 

 

 

 

Bezpłatne pokazy pierwszego odcinka 3. sezonu serialu „Wataha” odbędą się w 29 kinach sieci Helios w czwartek, 28 listopada br. o godz. 20:00. Premiera w HBO i HBO GO została zaplanowana na 6 grudnia. Aby otrzymać podwójne zaproszenie na seans, należy dokonać rejestracji pod adresem Wataha.Helios.pl i odebrać je osobiście w kasie kina. Czynnikiem decydującym o otrzymaniu miejsc jest kolejność odbioru biletów.

Akcja trzeciego sezonu rozpoczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Idąc ich tropem, Rebrow niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Mimo że Rebrow wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem – wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa.

Kina Helios już wcześniej prezentowały serialowe premiery na wielkim ekranie. W sierpniu 2017 r. widzowie sieci mogli na wielkim ekranie obejrzeć finałowy odcinek 7. sezonu „Gry o tron”, a w kwietniu br. – pierwszy odcinek ostatniego sezonu tego serialu. W październiku 2017 r. w wybranych kinach odbyły się specjalne pokazy premierowego odcinka drugiej serii polskiej produkcji HBO – „Wataha” i pierwszego odcinka 2. sezonu serialu „Belfer”, a w listopadzie widzowie kin Helios mogli oglądać pierwsze dwa odcinki 5. sezonu serialu „Wikingowie”.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 48 obiektami, w których znajdują się 273 ekrany i ponad 52 tys. miejsc. Kina Helios są obecne zarówno w miastach średniej wielkości, jak i w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim centrum handlowym Blue City, a w najbliższych planach ma otwarcie kina w Legionowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *