Zapowiedzi TV

Kino Polska Muzyka przypomni największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego

24 i 27 maja telewizja Kino Polska Muzyka wyemituje program poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego. W ten sposób stacja zamierza uczcić pamięć jednego z najważniejszych polskich artystów, który zmarł 22 maja.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Kino Polska Muzyka przypomni największe i najbardziej lubiane utwory artysty w programie „Godzina ze Zbigniewem Wodeckim”. Nie zabraknie słynnego „Zacznij od Bacha”, od którego rozpoczęła się kariera Wodeckiego. Stacja zaprezentuje zarówno klip z 1978 roku, jak i najnowszy swingujący teledysk do tego utworu nagrany z Rafałem Brzozowskim.
Zobaczymy również nagrania m.in. do „Lubię wracać tam, gdzie byłem”,” Z tobą chcę oglądać świat”, „Pełnia szczęścia”, „Izolda”, czy niezapomniane „Chałupy welcome to”. Kino Polska Muzyka pokaże również występy Wodeckiego z Ireną Santor, Zdzisławą Sośnicką czy z zespołem Mitch & Mitch, z którym artysta nagrał po 40 latach ponownie swój utwór „Rzuć to wszystko co złe”.
„Godzinę ze Zbigniewem Wodeckim” będzie można oglądać w środę, 24 maja o 13:00, 20:00 i o północy oraz w sobotę, 27 maja o 11:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *