Zapowiedzi TV

Kolejny rekordowy sezon „Policjantek i Policjantów” Nowe odcinki hitu Czwórki – jesienią

Szóstą serię „Policjantek i Policjantów”, serialu obyczajowego, który z każdym kolejnym sezonem zwiększa widownię i bije nowe rekordy, śledziło w Czwórce średnio ponad 1,7 mln widzów. To o 110 tys. więcej niż poprzedni sezon, emitowany jesienią i blisko 220 tys. więcej w porównaniu z wiosną ubiegłego roku.
 
Rekordowe były także średnie udziały serialu w rynku: 12,8% w grupie 4+ i 11,6% w grupie komercyjnej. Wśród widzów odbierających telewizję naziemnie   było to aż 16% (SHR DTT 4+) i 16,4% (SHR DTT 16-49).
Tej wiosny – 18 maja – padł też rekord udziałów pojedynczego odcinka:  15,9% (SHR All 4+).
Nowością ostatniego sezonu było zwiększenie liczby premier z czterech do pięciu tygodniowo, dzięki czemu Czwórka zyskała w paśmie 19:00-20:00 w dni robocze bez mała 0,6 mln widzów i prawie o połowę zwiększyła swoje udziały w rynku. W czasie emisji serialu Czwórka była trzecią najchętniej oglądaną telewizją w Polsce i drugą na multipleksie.
Jesienią wyemitowana zostanie kolejna, siódma już, seria przebojowej produkcji. Zdjęcia do nowej transzy odcinków rozpoczną się 5 czerwca we Wrocławiu.
Producentem serialu jest ATM Grupa S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *