MediaPolsatZapowiedzi TV

Kolejny tydzień z super kinem w VOD

Rewelacyjne kino akcji JOHN WICK 2, wzruszający film pełen cudów i wiary CHATA, oraz na najnowszy thriller z Halley Berry próbującej odzyskać swojego syna, który jest PORWANY.

 

 

 

JOHN WICK 2

Keanu Reeves w kontynuacji kultowego filmu o Johnie Wicku. Kino akcji w najlepszym wydaniu! Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić.

A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość.

 

CHATA

Laureatka Oscara Octavia Spencer oraz Sam Worthington w ekranizacji światowego bestsellera, mistycznej opowieści o krzywdzie, Bogu i przebaczeniu. Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny.

Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

 

PORWANY

Dla Karli McCoy (Halle Berry) jej syn Frankie (Sage Correa) jest prawdziwym oczkiem w głowie. Pewnego dnia, podczas zabawy w wesołym miasteczku, chłopiec nagle znika jej z oczu.

W ostatniej chwili kobiecie udaje się dostrzec, jak ktoś obcy wciąga jej syna do samochodu. Zdesperowana Karla rusza w pościg za porywaczem. Nie spocznie, dopóki nie uda się jej odzyskać dziecka.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 17 sierpnia 2017 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *