MediaZapowiedzi TV

“Komedie na lato” już w lipcu w TNT

W wakacje widzów TNT czekają weekendy z zabawnymi amerykańskimi produkcjami. Nie zabraknie komedii romantycznych i familijnych oraz tych pełnych akcji. Perypetie beztroskich bohaterów można będzie oglądać już od 6 lipca.

 

TNT zaprezentuje całą gamę zabawnych propozycji filmowych w ramach cyklu „Komedie na lato”. „Dziś 13, jutro 30” przedstawia losy trzynastoletniej Jenny Rink, która marzy o tym, by być już dorosłą i nie musieć spierać się ze złośliwymi rówieśniczkami. Życzenie bohaterki zostaje niespodziewanie spełnione – pewnego poranka budzi się jako niezwykle atrakcyjna 30-latka (Jennifer Garner).

Piękna Elle (Reese Witherspoon), tytułowa bohaterka filmu „Legalna blondynka” prowadzi na co dzień beztroskie życie. Jej sytuacja zmienia się jednak diametralnie, gdy zrywa z nią przystojny i zamożny chłopak. Świeżo upieczony student prawa uznaje, że dziewczyna nie jest dla niego wystarczająco błyskotliwa. Aby odzyskać ukochanego, młoda kobieta decyduje się rozpocząć studia na Harvardzie.

W komedii „Starsza pani musi zniknąć” młode małżeństwo – Alex (Ben Stiller) i Nancy (Drew Barrymore) decyduje się na zakup pierwszego mieszkania. Wprowadzając się do apartamentu w ich wymarzonej nowojorskiej dzielnicy, para poznaje sąsiadkę z górnego piętra. Nowożeńcy nie mają jeszcze pojęcia co planuje ta urocza staruszka.

Widzów rozbawią też perypetie niesfornych reprezentantów władz z kultowej amerykańskiej produkcji „Akademia Policyjna”. Jako że reguły dotyczące naboru kandydatów do szkoły policyjnej ulegają zmianie, do szeregu rekrutów może wstąpić każdy – niezależnie od płci, wagi, wzrostu i inteligencji. Niektórzy z instruktorów są tym faktem rozczarowani i na różne sposoby starają się utrudniać życie młodym adeptom szkoły.

Plan emisji:

W każdy weekend lipca

06.07, godz. 12:45 – Dziś 13, jutro 30

06.07, godz. 17:10 – Legalna blondynka

13.07, godz. 12:05 – Starsza pani musi zniknąć

13.07, godz. 13:50 – Akademia Policyjna

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *