MediaZapowiedzi TV

Komediowe wieczory w Święta Wielkanocne w Kino TV

Przezabawne perypetie słynnej blondynki, która wbrew wszystkim udowadnia swoją wartość oraz wzruszająca i przełamująca schematy historia miłosna to propozycje Kino TV na najbliższe Święta Wielkanocne. Stacja zaprasza na  komediowe wieczory z Reese Witherspoon i Jennifer Lopez.

 

W Wielką Sobotę o godz. 20:00 widzowie Kino TV zobaczą kultową komedię o  losach jednej z  najsłynniejszych, filmowych blondynek – „Legalna blondynka”. Film wyróżniono nagrodą Teen Choice w kategorii Film lata, a także Złotym Popcornem m.in. za Najlepszą rolę komediową dla Reese Witherspoon, odtwórczyni głównej roli. Elle Woods (Reese Witherspoon) ma wszystko, o czym marzą jej rówieśniczki. Jest przewodniczącą swojego bractwa, twarzą Hawaiian Tropic, miss czerwca w uczelnianym kalendarzu, a przede wszystkim naturalną blondynką. Spotyka się z najprzystojniejszym chłopakiem w całym kampusie, a jej największym marzeniem jest zostanie panią Warnerową Huntingtonową III. Ukochany (Matthew Davis) uważa jednak, że Elle jest zbyt mało inteligentna na partnerkę życiową. Bycie sąsiadką Aarona Spellinga mogło coś znaczyć w LA, jest jednak tylko błahostką dla  mieszkającej na Wschodnim Wybrzeżu rodziny chłopaka, w której żyłach płynie błękitna krew. Kiedy więc Warner dostaje się na wydział prawa na Harvardzie i spotyka ukochaną ze szkoły podstawowej, Elle robi wszystko, co w jej mocy, by również trafić na tę prestiżową uczelnię i odzyskać dawnego ukochanego. Szybko się jednak przekonuje, że studia prawnicze to coś więcej niż relaks na basenie i wyprawy do  centrum handlowego. Elle musi stoczyć najtrudniejszą bitwę w swoim życiu: dla  ukochanego, dla siebie i dla wszystkich blondynek, które każdego dnia doświadczają rozmaitych upokorzeń.

W Niedzielę Wielkanocną widzowie będą mogli śledzić ciąg dalszy losów prawniczki-blondynki. O  godz. 20:00 Kino TV pokaże „Legalną blondynkę 2”, kolejną część opowieści o Elle Woods (Reese Witherspoon). W kontynuacji Elle jest już panią adwokat, która zaczyna pracę w jednej z najbardziej renomowanych kancelarii adwokackich w Bostonie. Pewnego dnia dowiaduje się, że na matce jej ukochanego pieska są testowane nowe kosmetyki. Bez wahania postanawia pozwać produkującą je firmę do sądu. Szefowie kancelarii, której klientem był kiedyś jeden z udziałowców przedsiębiorstwa, nie mają jednak zamiaru psuć dobrych relacji z wpływowym mężczyzną i wyrzucają młodą prawniczkę z pracy. Elle jedzie do Waszyngtonu. Tam dostaje posadę w biurze kongresmenki Victorii Rudd (Sally Field). Dzięki jej wsparciu kontynuuje swoją walkę o prawa zwierząt. Z czasem jednak przekonuje się, że nowa mentorka nie jest do końca tą osobą, za którą pragnie uchodzić…

Zwieńczeniem komediowych, wielkanocnych wieczorów będzie wzruszająca komedia z  Jennifer Lopez w roli głównej – „Pokojówka na Manhattanie”, która na sprzedaży biletów zarobiła ponad 150 milionów dolarów. Stacja wyemituje ten kasowy hit w  Poniedziałek Wielkanocny, 18  kwietnia o godz. 20:00. Akcja filmu toczy się w  tętniącym życiem Nowym Jorku. Rozwiedziona Marisa Ventura (Jennifer Lopez) samotnie wychowuje syna i pracuje  w  luksusowym hotelu na Manhattanie. Jest skromną pokojówką. Pewnego dnia, sprzątając apartament pewnej arystokratki, przymierza jej elegancki strój. Tak odmieniona przypadkowo poznaje prawnika Chrisa Marshalla (Ralph Fiennes). Ambitny mężczyzna startuje w wyborach do parlamentu. Piękna i skromna Marissa od razu wpada mu w oko. Nie wiedząc, że kobieta jest pracownicą hotelu, Chris zaczyna ją uwodzić. Zaprasza dziewczynę na spacer, a  następnie na elegancką kolację. Marisa nie ma odwagi wyznać Chrisowi, że nie jest osobą, za którą się podaje. Postanawia ciągnąć ryzykowną grę najdłużej, jak się da.

Kiedy oglądać:

„Legalna blondynka” – Sobota, 16 kwietnia, godz. 20:00

„Legalna blondynka 2” – Niedziela, 17 kwietnia, godz. 20:00

„Pokojówka na Manhattanie” – Poniedziałek, 18 kwietnia, godz. 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *