MediaPolsatZapowiedzi TV

Koncert w ramach Rodzinnego Pikniku z okazji Dnia Dziecka w Otwocku na antenie Polsatu

Czerwiec, a zwłaszcza jego początek, to czas, w którym szczególnie pamiętamy o najmłodszych. Już w sobotę 3 czerwca na antenie Telewizji Polsat o godzinie 15:00 rozpocznie się transmisja koncertu z Rodzinnego Pikniku z okazji Dnia Dziecka. Druga część koncertu od godziny 19:40.

Na scenie w Otwocku wystąpi plejada gwiazd, m.in.: dziecięcy zespół muzyczny Arka Noego, który zaprezentuje swoje wyjątkowe piosenki „Taki mały taki duży” czy „A gu gu”; Anna Wyszkoni, która zaśpiewa „Czy ten Pan i Pani” oraz „Biegnij przed siebie”; Kayah z swoimi przebojami „Prawy do lewego”, a także „Śpij Kochanie Spij”; Kamil Bednarek, który wykona „Chwile jak te” oraz „List”; Urszula z niezapomnianymi „Konikiem na biegunach” oraz „Dmuchawce latawce wiatr” i Big Cyc z hitami „Makumba” i „Rudy się żeni”. Na scenie w Otwocku wystąpi także belgijski piosenkarz Danzel, który szturmem zdobył popularność w całej Europie singlem “Pump It Up”. Imprezę poprowadzą Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor oraz Maciej Rock. Druga część Koncertu podczas Rodzinnego Pikniku na antenie Telewizji Polsat od godziny 19:40.

Podczas Pikniku z okazji Dnia Dziecka, organizowanego w Parku Miejskim w Otwocku, na wszystkich czeka moc atrakcji. Wśród nich: warsztaty tematyczne, symulatory jazdy samochodem WRC i F1, dmuchańce dla dzieci czy tor Segway. Piknik będzie również okazją do podsumowania inwestycji przeprowadzonej przez Fundację Polsat, która w ramach swoich celów statutowych zaangażowała się m.in. w remont Oddziału Pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Intensywne prace wystartowały 1 marca br., a już 1 czerwca nastąpi uroczyste otwarcie generalnie wyremontowanego oddziału dziecięcego.

3 czerwca będzie więc doskonałą okazją, aby świętować oddanie do użytku wyremontowanego Oddziału. Fundacja Polsat, która wyremontowała i zmodernizowała Oddział, organizuje podczas Pikniku loterię charytatywną podczas której będzie można nabyć cegiełki i w ten sposób pomóc chorym dzieciom i wesprzeć Oddział Pediatryczny PCZ. Wszystkie losy-cegiełki wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród – między innymi najnowszych telefonów komórkowych, a każda cegiełka to również prezent od firm wspierających Fundację: sieci Plus, Cyfrowego Polsatu oraz Telewizji Polsat.

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 30 019 małych pacjentów i wsparła finansowo 1201 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 220 193 624,11 złotych. Więcej informacji o działaniach Fundacji POLSAT – www.fundacjapolsat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *