Sieci kablowe

Koniec ONTV w sieci SAT FILM

W związku z brakiem możliwości technicznej odbioru kanału ONTV, kanał ten został usunięty z oferty SAT FILM. Problemy techniczne są niezależne od SAT FILM.
 

 
Kanał telewizyjny ONTV oferujący to, co najciekawsze w elektronicznej rozrywce. Jego unikatowa forma oparta jest o multimedialne projekty z pogranicza muzyki oraz miksowanej na żywo wizualizacji. Programy powstają z wieloletniej fascynacji cyfrowym designem scenicznym i VJ-ingiem. Chcemy przybliżać możliwości, jakie daje przetwarzane na żywo wideo i jego kreatywne wykorzystanie w sztuce i rozrywce. Liczne relacje na żywo z najlepszych klubów muzycznych w Europie przybliżają odbiorcę do zagadnienia jakim jest video DJ.
W ramówce nie zabraknie materiałów dokumentalnych, relacji z koncertów czy ciekawych wywiadów. Dwa studia telewizyjne dają możliwości młodym artystom na upublicznienie ich twórczości.
Z kolei dla fanów clubbingu tworzone są relacje z najlepszych polskich klubów gdzie relacja muzyki i wizualizacji wchodzi na artystyczne wyżyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *