Media

Konrad Łaski rozstaje się z Grupą ZPR Media

Konrad Łaski, wiceprezes zarządu IDMnet SA i dyrektor handlowy w spółce TIME SA, odchodzi z Grupy ZPR Media. Zarządzał sprzedażą reklam we wszystkich stacjach radiowych i kanałach telewizyjnych oraz nadzorował sprzedaż korporacyjną.

 

– „Ciągłe zmiany i nieustanne poszukiwanie nowych dróg rozwoju to nieodłączny składnik naszych czasów. Uznałem, że nadszedł dla mnie teraz odpowiedni moment, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym. Cieszę się, że miałem okazję pracować dla Grupy ZPR Media i mam satysfakcję, że pozostawiam efektywne i dobrze zorganizowane zespoły sprzedaży, które w pełni, a nawet z nadmiarem, realizowały plany wyznaczone przez firmę” mówi Konrad Łaski.

 Dziękuję Konradowi Łaskiemu za owocną współpracę i za profesjonalizm. Przez osiem lat udało nam się zrealizować wiele odważnych projektów i osiągnąć wiele założonych celów. Jego doświadczenie i zaangażowanie było silnym wparciem dla funkcjonowania naszych projektów radiowych, telewizyjnych i crossmediowych. Życzę Konradowi sukcesów i powodzenia w realizacji dalszej kariery zawodowej” – mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółek TIME SA i IDMnet SA.

Konrad Łaski z Grupą ZPR Media związany był od stycznia 2010 roku. W latach 2002-2009 pracował w Grupie Radiowej Agora na stanowisku dyrektora sprzedaży krajowej. Karierę zawodową rozpoczął w CR Media Consulting, skąd odszedł w 2002 roku ze stanowiska zastępcy dyrektora sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *