DVB-TMediaZapowiedzi TV

„Kryptonim szef” od 6 grudnia na antenie Fokus TV

Serial oparty na brytyjskim formacie telewizyjnym „Undercover boss”. Bohaterami programu są szefowie firm, którzy poddają się charakteryzacji i wcielają w rolę szeregowych pracowników. Amerykańska wersja formatu zyskał wierne grono widzów i był również wielokrotnie nagradzana, m.in. statuetką Emmy.

 

Wyjątkowość tego formatu polega na rzadkim w świecie mediów połączeniu rozrywki z misją. W towarzystwie kamer, szefowie dużych, prężnie działających na polskim rynku firm, zatrudnią się we własnych przedsiębiorstwach na szeregowych stanowiskach. Zmieniony zostanie ich wygląd i ubiór. Na tydzień opuszczą rodzinny dom i wyruszą w podróż po Polsce, próbując swoich sił na różnych szeregowych stanowiskach. Będą jedli posiłki z pracownikami, a spać będą w pracowniczych hotelach. Zapomną o wszelkich wygodach codziennego życia, by lepiej zrozumieć swoich ludzi, poznać ich problemy i historie. W ten sposób oczom kamery ukaże się prawdziwszy obraz sytuacji w firmie. Szefowie, będąc incognito niejednokrotnie po raz pierwszy w życiu, będą mogli usłyszeć wprost, co boli ich pracowników i na co powinni bardziej zwrócić uwagę.

W każdym z odcinków programu będziemy śledzić z kamerą losy innej firmy i szefa, który odważył się odrzucić na chwilę wygodne życie i skupić na swoich pracownikach, by udoskonalić działanie swojego przedsiębiorstwa. Każdy odcinek to nowi bohaterowie, którzy w swoją pracę wkładają całe swoje serce, mimo niejednokrotnie trudnej sytuacji osobistej i ciężkim warunkom pracy. Szef, próbując wykonywać ich obowiązki, zobaczy, ile wysiłku trzeba włożyć, dowie się też, co zdaniem jego pracowników należałoby usprawnić lub zmienić.

Postawimy “grube ryby” przed nowymi wyzwaniami i nieoczekiwanymi sytuacjami i będziemy patrzeć, jak z nich wybrną. Na koniec każdego odcinka ujawnimy też pracownikom prawdziwą tożsamość ich nowego kolegi. Będziemy obserwować wzruszenie, gdy ich szef, widząc na własne oczy ich trud, wreszcie go doceni i wynagrodzi codzienne poświęcenie.

Z całą pewnością program odmieni niejedną polską firmę, pomoże jej pracownikom, a widzom przed telewizorami dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

„Kryptonim szef” od 6 grudnia w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji Fokus TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *