BadaniaMediaTVN Discovery Polska

„Kuba Wojewódzki” w świetnej formie!

Nowy sezon programu „Kuba Wojewódzki” miał bardzo udany start. Produkcja zyskała widzów, w porównaniu z serią emitowaną ubiegłej wiosny. Pierwsze trzy odcinki talk-show zgromadziły przed telewizorami średnio 1,38 mln osób!

 

Emisję nowego sezonu programu rozpoczęto 20 lutego. Trzy pierwsze odcinki przeciętnie oglądało 1,38 mln osób (w grupie 4+), co przełożyło się na 20,72 proc. w grupie komercyjnej 16-49. Taki wynik dał TVN pozycję niekwestionowanego lidera pasma! Największą widownię zgromadził odcinek wyemitowany 27 lutego, w którym gośćmi byli Tomek Oświeciński i Mandaryna. Oglądało go aż 1,44 mln osób (w grupie 4+)!

„Kuba Wojewódzki” to jeden z najpopularniejszych telewizyjnych talk-show. Siłą programu jest oczywiście sam prowadzący. Zawsze doskonale przygotowany, inteligentny i ciekawy tego, co do powiedzenia mają jego goście. Kuba stawia na interesujących rozmówców, zaskakujące pytania i nieprzewidywalne odpowiedzi. Każda wizyta na jego słynnej, skórzanej kanapie odbija się szerokim echem, przechodząc do historii show-biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *