MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na kanae AMC

W tym miesiącu AMC poleca szczególnej uwadze premierę sezonu 6B “Fear the Walking Dead” – 12 kwietnia o 22:00. Ponadto AMC zaprasza na kontynuację 1. sezonu serialu “Preacher” – nowe odcinki w poniedziałki o 22:00. AMC poleca także cykl filmowy “Ryzykanci” – w każdą sobotę o 22:00 zaprasza na filmy z awanturnikami, śmiałkami, straceńcami i desperatami w roli głównej.

 

FEAR THE WALKING DEAD
Premiera sezonu 6B
Nowe odcinki od 12 kwietnia w poniedziałki o 22:00

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (Lennie James), rośnie desperacja Virginii (Colby Minifie) – musi odnaleźć siostrę i ochronić osady przed zagrożeniami z wewnątrz, a także spoza ich murów.

Druga połowa 6. sezonu pokazuje, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, relacje zostaną zniszczone, a lojalność na zawsze się odwróci. Kiedy wszyscy muszą stanąć po którejś ze stron, odkrywają znaczenie tego, że „Koniec jest początkiem”.

PREACHER
1. sezon
Nowe odcinki w poniedziałki o 22:00

Walczący z powołaniem kaznodzieja Jesse Custer (Dominic Cooper) powraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, by objąć prowadzenie kościoła po swym zmarłym ojcu. Kiedy już ma porzucić ambonę, otrzymuje tajemniczą moc, dzięki której może zmusić ludzi do wykonywania swojej woli.

Nie zdając sobie sprawy z tego, że dwóch aniołów podąża jego tropem, Jesse stara się zrozumieć nowe zdolności. Jednocześnie w jego życiu pojawiają się była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) z nie do końca legalnymi pomysłami oraz zmagający się z problemem alkoholowym wampir Cassidy (Joseph Gilgun). Gdy okrutny lokalny bogacz zaczyna zagrażać kościołowi Jessego, kaznodzieja werbuje przyjaciół do walki o Annville i dusze jego mieszkańców.

RYZYKANCI

Jakkolwiek by ich nie nazwać – awanturnicy, śmiałkowie, straceńcy, desperaci – jedno jest pewne: nie będziecie się z nimi nudzić! Ryzykanci i ich wybuchowe przygody w każdą sobotę o 22:00 na AMC.

3 kwietnia o 22:00 ULICZNY WOJOWNIK (1994)

Tytuł: Uliczny wojownik (Street Fighter)
Reżyser: Steven E. de Souza
Występują: Jean-Claude Van Damme, Raul Julia, Byron Mann, Damian Chapa, Kylie Minogue

Wybuchowy film akcji oparty na jednej z najpopularniejszych gier na świecie. W rolach głównych występują Jean-Claude Van Damme i Raul Julia.

Pułkownik komandosów prowadzi tajną misję, której celem jest uratowanie porwanych pracowników organizacji międzynarodowej przed szalonym watażką.

3 kwietnia o 23:55 JABBERWOCK – PRZEBUDZENIE BESTII (2011)

Tytuł: Jabberwock – Przebudzenie bestii (Jabberwock)
Reżyser: Steven R. Monroe
Występują: Tahmoh Penikett, Kacey Clarke, Raffaello Degruttola, Michael Worth

Odważny wojownik Alec powraca do rodzinnej miejscowości i odnajduje swojego brata – kowala.
W międzyczasie miasteczko zostaje zaatakowane przez skrzydlatą bestię, która porywa Jocelyn. Jak się okazuje, w kobiecie kochają się obaj bracia i postanawiają zabić potwora, żeby ją uwolnić.

10 kwietnia o 22:00 ANAKONDA 3: POTOMSTWO (2008)

Tytuł: Anakonda 3: Potomstwo (Anaconda
3: Offspring)
Reżyseria: Don E. FauntLeRoy
Występują: David Hasselhoff, Crystal Allen, John Rhys-Davies

Dwie zmodyfikowane genetycznie 18 metrowe anakondy wydostają się z laboratoryjnych klatek
i uciekają do lasu. Wyselekcjonowana grupa żołnierzy, myśliwych i naukowców stara się odnaleźć ogromne stworzenia. Czas ucieka, a królowa węży wkrótce urodzi setki kolejnych śmiercionośnych zwierząt.

10 kwietnia o 23:50 ATOMOWY REKIN (2016)

Tytuł: Atomowy rekin (Atomic shark)
Reżyseria: Griff Furst
Występują: Rachele Brooke Smith, David Faustino, Adam Ambruso

Ratowniczka zauważa niebezpieczną anomalię u wybrzeży San Diego i decyduje się na samobójczą misję. Werbuje grupę niezwykłych bohaterów, by pomogli jej ocalić zachodnie wybrzeże od całkowitej destrukcji.

17 kwietnia o 22:00 BOHATER OSTATNIEJ AKCJI (1993)

Tytuł: Bohater ostatniej akcji (Last Action Hero)
Reżyseria: John McTiernan
Występują: Arnold Schwarzenegger, F. Murray Abraham, Art Carney, Charles Dance

11-letni Danny jest samotnym chłopcem, który ucieka od swojej posępnej rzeczywistości oglądając przygodowe filmy akcji ze swoim ulubionym bohaterem – Jackiem Slaterem. Gdy od swojego najlepszego przyjaciela dostaje specjalny bilet na nowy film, w magiczny sposób przenosi się do świata Jacka, w którym dobrzy ludzie zawsze zwyciężają.

Sprawy wymykają się spod kontroli, gdy jeden ze złoczyńców kradnie fragment magicznego biletu Danny’ego i przenosi się do prawdziwego świata, gdzie przestępstwa często się opłacają.

17 kwietnia o 00:30 WYSPA PIRATÓW (1995)

Tytuł: Wyspa piratów (Cutthroat Island)
Reżyseria: Renny Harlin
Występują: Geena Davis, Matthew Modine, Frank Langella

Morgan Adams jest zachwycającą młodą piratką, która po niedawno zamordowanym ojcu dziedziczy statek oraz fragment mapy skarbów. Wyrusza na poszukiwania dwóch brakujących części układanki i zabójców swojego ojca, a towarzyszy jej William Shaw – czarujący złodziej i nałogowy kłamca.

24 kwietnia o 22:00 ZOMBIELAND (2009)

Tytuł: Zombieland
Reżyseria: Ruben Fleischer
Występują: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone, Abigail Breslin

W świecie opanowanym przez zombie Tallahassee odnajduje swoje życiowe powołanie – zabijanie nieumarłych. Z kolei strachliwy Columbus przetrwał dzięki ukrywaniu się i ucieczkom. Kiedy więc ci dwaj łączą siły nie są pewni, co jest gorsze: przegrana z zombie czy poleganie na sobie nawzajem.

24 kwietnia o 23:45 REKINADO 3: O RYBIA PŁETWA (2015)

Tytuł: Rekinado 3: O rybia płetwa (Sharknado
3: Oh hell no!)
Reżyseria: Anthony C. Ferrante
Występują: Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo, Mark McGrath, David Hasselhoff, Bo Derek

Wschodniemu wybrzeżu Ameryki zagraża potężne rekinado. Dzielny Fin wraz ze swoją nieodzowną piłą łańcuchową musi ponownie zaryzykować życiem, by ocalić swoją córkę. Gdy mężczyzna dociera na wschód, okazuje się, że rekinado powiększyło się do niespotykanych dotąd rozmiarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *