Zapowiedzi TV

Kylie Jenner z własnym reality show już w sierpniu na kanale E!

Już 13 sierpnia o 20:00 Kylie Jenner zaprezentuje się widzom kanału E! w ośmioczęściowym reality show „Życie Kylie”, w którym zobaczymy jak radzi sobie w sprawach zawodowych i życiu osobistym. Poznamy jej przyjaciół, znajomych i przyjrzymy się, jak wygląda życie gwiazdy, którą na Instagramie śledzi ponad 96 milionów osób, i która w 2016 została wybrana przez magazyn TIME jedną z najbardziej wpływowych nastolatek świata.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Jeszcze 10 lat temu, gdy kanał E! rozpoczynał emisję reality show „Z kamerą u Kardashianów”, nikt nie spodziewał się, że w ciągu dekady główną gwiazdą rodziny Kardashian zostanie najmłodsza i najbardziej niepozorna z sióstr. Po latach obcowania z kamerami i kilkunastu sezonach serialu niegdyś skromna i cicha Kylie jest teraz sławna, piękna, bogata i zakochana – to wszystko mając niecałe 20 lat. O jej kosmetyki, ubrania sygnowane nazwiskiem czy aplikacje biją się wszystkie nastolatki na świecie, a każdy reklamowany przez nią produkt wyprzedaje się jak świeże bułeczki. Nazywana królową social media czy boginią selfie, młoda kobieta ma ogromny talent do interesów i stara się go wykorzystać na każdej płaszczyźnie swojej działalności, budując w ekspresowym tempie swoje imperium.
Wybrana przez magazyn TIME jedną z najbardziej wpływowych nastolatek świata, Kylie nie osiada na laurach i dzięki nowym projektom, z sukcesem podtrzymuje zainteresowanie mediów. W ostatnim czasie wypuściła swoją oficjalną aplikację, grę mobilną, założyła markę odzieżową i kosmetyczną. Zajmuje się również działalnością charytatywną – jest ambasadorką organizacji Smile Train, która pomaga dzieciom z rozszczepami wargi, współpracuje z Children’s Hospital Los Angeles i fundacją Make-A-Wish. W poprzednim roku zapoczątkowała kampanię społeczną #IamMore, która ma za zadanie nagłaśniać przypadki przemocy i prześladowania wśród nastolatków oraz szerzyć świadomość akceptacji i wzajemnego szacunku.
“Kiedy dorastasz przed kamerą wszyscy myślą, że znają cię na wylot, ale zapewniam, że tak wcale nie jest. Muszę podtrzymywać obraz mojej osoby, który został wykreowany przez media, ale mam również drugie oblicze, które nie jest już tak znane”mówi Kylie. “Ostatnie lata mojego życia to niezwykła podróż, którą odbywam głównie dzięki wsparciu moich fanów. Dzięki reality show widzowie poznają mnie i moją paczkę przyjaciół bliżej, zobaczą, jak wygląda moje codzienne życie i projekty, nad którymi pracuję. Zależy mi na tym, żebyście zobaczyli prawdziwą mnie”dodaje.
Spin off reality show „Z kamerą u Kardashianów” będzie emitowany na całym świecie na 17 międzynarodowych kanałach E!, w 153 krajach i w 24 językach. „Życie Kylie” zostało wyprodukowane przez Bunim/Murray Productions i Ryan Seacrest Productions. Producentkami wykonawczymi są m.in sama Kylie Jenner oraz jej mama i managerka w jednym, Kris.
Premiera dwóch pierwszych odcinków reality show „Życie Kylie” już w niedzielę 13 sierpnia od 20:00 na kanale E!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *