Radio

"Lato na bogato" w wakacyjnej ramówce Rock Radia

Od poniedziałku, 26 czerwca br. Rock Radio zaprosi swoich słuchaczy na wyjątkową wakacyjną ramówkę, w której znajdą się takie audycje jak wakacyjna odsłona porannego “Powstania Rock Radia”, “Lato na bogato”, “Klasyczna 10” i “Przystanek Rocka”.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

W letnie poranki, w godz. 6:00 – 10:00 słuchaczy Rocka Radia niezmiennie będzie budził Marek Starybrat. W „Powstaniu Rock Radia” zadba o specjalne wakacyjne punkty programu: „poradnik językowy”, w którym z przymrużeniem oka i z pomocnikiem w postaci translatora elektronicznego o imieniu Iwona codziennie przybliży słuchaczom inny kraj i język, oraz „wakacyjny przetrwalnik”, w którym podpowie jak przetrwać wakacje w poszczególnych częściach świata – czego unikać, aby nie wpaść w tarapaty w obcym kraju.
„Lato na bogato”, czyli wakacyjne pasmo stacji będzie nadawane w tygodniu od godz. 10:00 do 18:00, a w weekendy od 10:00 do 15:00. Codziennie na antenie Rock Radia celebryci będą polecać słuchaczom ciekawe miejsca na wakacje oraz najlepsze klasyki rocka na lato. W wakacyjnym paśmie pojawi się także m.in. gra „Miejskie łowy”, w której od poniedziałku, 3 lipca br. prowadzący zaproponują słuchaczom wspólną zabawę w podchody. Co tydzień w innym mieście zostanie ukryty wakacyjny niezbędnik Rock Radia z przydatnymi gadżetami na lato, m.in. książkami, płytami, koszulkami i słuchawkami. Wskazówki dla poszukiwaczy nagród pojawią się trzy razy dziennie na antenie stacji, a w piątki będzie można posłuchać finałowej audycji nadawanej na żywo z miasta, w którym toczyła się gra.
W każdy wakacyjny piątek, w godz. 18:00 – 20:00 goście Rock Radia będą prezentowali swoją 10-tkę ulubionych klasyków rocka w programie „Klasyczna 10″. W piątek, 30 czerwca br. jako pierwszy swoją osobistą listę przebojów przedstawi Romuald Lipko z Budki Suflera. Kolejnymi gośćmi audycji będą m.in. Jan Borysewicz z Lady Pank i Andrzej Nowak z TSA.
Wieczorem stacja zaprosi słuchaczy na „Przystanek Rocka”, nadawany od poniedziałku do czwartku w godz. 18:00 – 22:00 i w weekendy od godz. 15:00 do 20:00. W audycji prowadzący będą przypominać historie wielkich rockowych festiwali oraz prezentować wspomnienia gwiazd i słuchaczy w cyklu „Koncert mojego życia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *