MediaZapowiedzi TV

Lato z MTV Polska HD

Wraz z nadejściem lata stacja MTV Polska HD szykuje dla swoich widzów kontynuacje ich ulubionych programów, w tym wybór lokalnych i zagranicznych produkcji oraz rozpoczyna pracę nad kolejnymi sezonami „Warsaw Shore – Summer Camp” i „Ex na plaży Polska”.

Po bardzo dobrych wynikach siódmego sezonu przygód szalonych imprezowiczów w „Warsaw Shore – Winter Camp” oraz udanym debiucie drugiego sezonu „Ex na plaży Polska” stacja zdecydowała się na kontynuację tych dwóch formatów. Zdjęcia do „Warsaw Shore – Summer Camp” rozpoczną się w Polsce na początku lipca, a do „Ex na plaży Polska” z początkiem sierpnia zagranicą. Nadal możliwe jest dołączenie partnerów komercyjnych do produkcji w postaci lokowania produktu, sponsoringu bądź przeprowadzenia dedykowanej aktywacji konsumenckiej z wykorzystaniem wizerunku bohaterów programu.

Bardzo dobrze na antenie radzi sobie kolejna lokalna produkcja – tym razem w formacie scripted-docu. Serial „Taki Lajf” opowiada historie młodych ludzi u progu ich dorosłego życia. Premierowe odcinki są emitowane na antenie MTV Polska trzy razy w tygodniu o godzinie 17:00. Program „Taki Lajf” przedstawia problemy, z jakimi muszą borykać się młodzi ludzie u progu dorosłości. Ważnym tłem wydarzeń są media społecznościowe nierozerwalnie związane z ich życiem. Aby maksymalnie zbliżyć poruszane tematy do prawdziwego życia, stacja MTV ogłosiła specjalny konkurs, w którym zachęca widzów do przesyłania swoich historii, które mają szansę być włączone do poszczególnych odcinków programu. Konkurs trwa od 14. kwietnia do 28 czerwca b.r.

Podobnie, jak w innych produkcjach typu scripted-docu, w serialu „Taki Lajf” udział wzięli aktorzy-amatorzy oraz goście specjalni – popularne gwiazdy sportu, muzyki i telewizji. Z uwagi na istotną rolę, jaką w serialu odgrywać będą social media, dodatkowy casting przeprowadzony został wśród influencerów.

Projektem, który od momentu ogłoszenia wzbudza ogromne emocje jest koncert i płyta „O.S.T.R. MTV Unplugged: Autentycznie”. Wydarzenie to jest wznowieniem cyklu MTV Unplugged po siedmiu latach przerwy. Wśród artystów, którzy dotychczas zaprezentowali swoją muzykę w wersji bez prądu znaleźli się Kayah, Hey, Wilki i Kult. Z tym większą przyjemnością MTV zaprosiło do współpracy Adama O.S.T.R. Ostrowskiego, najciekawszego i najpopularniejszego artystę sceny hip hop w Polsce. Jego ostatni album „Życie po śmierci” okazał się najczęściej kupowaną płytą CD w 2016 roku w Polsce. 28.04. do sklepów trafiła płyta z nagraniem akustycznych utworów pod szyldem Unplugged od razu znajdując się w czołówce najlepiej sprzedających się albumów według OLIS. Pełen zapis koncertu dostępny będzie na platformie player.pl, która jest partnerem projektu oraz na antenie MTV Polska.

Od kwietnia widzowie MTV Polska zyskali dostęp do swoich ulubionych programów w jeszcze lepszej jakości high definition. Zmianie tej towarzyszy nowy logotyp oraz specjalna kampania promocyjna na antenie stacji z portfolio Viacom International Media Networks i w mediach społecznościowych. Dystrybucja MTV Polska HD nie uległa zmianie – stacja dostępna jest w 6,8 mln gospodarstw domowych ofercie m.in. nc+, Cyfrowego Polsatu, UPC, Multimedia Polska, czy Vectra.

PROPOZYCJE MTV POLSKA
PREMIERY
MTV
PREMIERA:
NASTOLETNIE MATKI, sezon 2
Premiera: wtorek, 25 lipca, godz. 16:00
Emisja: wtorki, godz. 16:00

Bohaterki znanego reality-show powracają w drugim sezonie brytyjskiej wersji formatu! Podczas, gdy skład drużyny młodych mam mógł ulec zmianie, bilans rodzicielskich rozterek, życiowych sukcesów i dramatów pozostaje taki sam. Rodzice najmłodszych bohaterów programu  muszą zmierzyć się m.in. z podziałem obowiązków rodzicielskich przy jednoczesnym odpieraniu krytyki ze strony rodzin i znajomych. Mimo nieuniknionych potknięć, każda z rodzin powoli odkrywa własny przepis na szczęście, a ich życiowe przeprawy zostają uwieczniona przez kamery MTV.

NOWE ODCINKI
DOPASOWANI: DRUGA SZANSA
Emisja: do 17 czerwca, poniedziałki, godz. 20:00

10 wybranych przez fanów ulubionych par programu „Dopasowani” powraca, aby raz jeszcze przetestować łączące ich więzi. Relacje par zostają wystawione na próbę poprzez wykonywanie zadań wymagających wspólnego podróżowania, poświęceń i zarządzania funduszem. Im więcej zadań zostanie zaliczonych, tym więcej partnerzy dowiedzą się o sobie i zarobią wyższe kwoty. Do programu zostaje jednak wprowadzona mała zmiana – uczestnicy nie grają już do jednej bramki. Tym razem zwycięży tylko jedna para, przez co rywalizacja mocno się zaostrza. Czy partnerzy dopasowani są do siebie wystarczająco dobrze, żeby wystawić swój związek na kaskadę prób?

EX NA PLAŻY, sezon 7
Emisja: poniedziałki, godz. 23:00

7 sezon znanego reality show udowadnia, że w niektórych przypadkach nie wystarczy zerwać, aby uwolnić się od niechcianego związku. 8 nowych uczestników zmierzy się z przeszłością, wyjeżdżając na wakacje, na których mogą czyhać na nich byli partnerzy. Zanim jednak EX’i zaczną wyłaniać się z morza, wśród uczestników pojawią się już pierwsze romanse, co dodatkowo skomplikuje sprawę.

NASTOLETNIE MATKI, sezon 6
Emisja: wtorki, godz. 18:00

W kolejnym sezonie amerykańskiej wersji programu Amber i Gary nareszcie dochodzą do porozumienia w sprawie opieki nad córką. Farrah planuje przeprowadzkę do Los Angeles, ale obawia się o swój związek z Simonem. Catelynn i Tyler rozważają rozpoczęcie starań o kolejnego członka rodziny.

CATFISH, sezon 6
Emisja: czwartki, godz. 18:00,

Chociaż smsy i serwisy społecznościowe coraz częściej zastępują kontakt twarzą w twarz, istnieją też dobre strony cyfrowej rewolucji. W końcu jeśli szukasz miłości, a cierpisz na nieuleczalną nieśmiałość, łatwiej jest zagadać do kogoś w sieci. Problem polega jednak na tym , że nigdy nie masz pewności, czy możesz wierzyć we wszystko, co pisze Ci osoba siedząca po drugiej stronie ekranu. Słówko “Catfish” oznacza udawanie w sieci kogoś, kim się nie jest – najczęściej aby rozkochać w sobie drugą osobę. Serial powstał na bazie filmu Henry’ego Joosta i Ariela Schulmana, który przedstawiał fenomen tworzenia właśnie takiej sieciowej relacji.  W każdym odcinku Nev Schulman z filmu “Catfish” oraz jego kolega z planu, Max Joseph, pomagają jednej z osób odkryć prawdę na temat wirtualnego partnera lub partnerki. Przedtem jednak uczestników czeka długa droga, podczas której pewne jest tylko jedno: emocje nie znikną ani na chwilę.

VIDIOTS
Emisja: piątki, godz. 20:00

Propozycja producenta programu „Guy Code & Girl Code”, która niewątpliwie dostarczy dużo śmiechu  i zmieni sposób odbioru tradycyjnych klipów muzycznych. W programie występują komicy, którzy oglądają, komentują, a czasami nawet interpretują najnowsze teledyski. Ich całkowicie nowe spojrzenie na znane nam klipy sprawia, że nagle ulubiony utwór, zamiast zachęcać do tupania nóżką, wywołuje salwę śmiechu.

CLICKBAIT
Emisja: niedziele, godz. 15:30

W programie zobaczymy najśmieszniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące muzyczne filmiki, które pojawiły się w sieci. Tańczące koty, najszybciej rapujący licytatorzy i układy choreograficzne w wykonaniu zapaśników sumo to tylko namiastka tego, co czeka na Was w „Clickbait’cie”!

EKIPA Z NEWCASTLE, sezon 14
Emisja: niedziele, godz. 23:00

Ekipa z Newcastle uderza raz jeszcze! Sprawująca nadal funkcję szefa Anna zaskoczy ekipowiczów wysyłając do pracy paru “świeżaków”. Większość cieszy się z powodu przybycia nowych uczestników, jednak Sophie i Chloe nie podoba się pomysł przyjęcia pod swój dach kolejnych domowników. Przez podział zdań w grupie już na pierwszej imprezie sprawy wymykają się spod kontroli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *