MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Lato przygód – Nowe pasmo premier na Discovery Channel

Przygody, emocje, miejsca na kuli ziemskiej, o jakich nawet nam się nie śniło i bohaterowie, którzy inspirują do podejmowania wyzwań i przekraczania własnych granic. Tego właśnie mogą spodziewać się widzowie Discovery Channel już od 12 czerwca. Startuje nowe pasmo programowe – LATO PRZYGÓD, w którym od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00 będzie można oglądać premiery powracających serii i zupełnie nowe programy, wpisujące się w nadrzędną ideę kanału, czyli „Nie przestawaj odkrywać”.

Wśród nich m.in. zobaczymy takie premiery, jak: „WOJOWNICY OCEANU”, „PODRÓŻ W DOROSŁOŚĆ”, „PARKER NA ZŁOTYM SZLAKU” oraz nowe odcinki popularnych serii: „NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA” i „CIĘŻARÓWKĄ PO ANTYPODACH”.

Discovery Channel to świat niesamowitej przygody, inspirujących bohaterów oraz trzymających w napięciu historii. Takie też będzie lato na naszej antenie – zaspokajające ciekawość świata, pobudzające chęć wyjątkowych przeżyć, a przy tym łączące rozrywkę z wiedzą. W nowym paśmie programowym, które wystartuje już 12 czerwca i potrwa do końca wakacji, zapewnimy widzom bardzo różnorodną ofertę programową. Oznacza to, że każdy znajdzie coś dla siebie. To, co oprócz nowości, łączy wszystkie nasze propozycje to bez wątpienia wartości naszej marki, czyli ciągła chęć zaciekawienia i inspirowania widzów do odkrywania świata i ludzi.” mówi Marcin Ziółek, DISCOVERY NETWORKS CEEMEA.

LATO PRZYGÓD w Discovery Channel inauguruje nowa seria cieszącego się dużym uznaniem widzów programu NAGI INSTYNKY PRZETRWANIA (Naked and Afraid 3) – od poniedziałku, 12 czerwca godz. 21:00. To doskonały i trzymający w napięciu obraz ludzkiej sztuki przetrwania w arcytrudnych warunkach. Para nieznajomych zostaje porzucona nago w odludnym miejscu, by walczyć o przeżycie w najbardziej niebezpiecznych rejonach świata, takich jak lasy deszczowe Belize czy środek oceanu. Pozostawieni sami sobie, bez jedzenia, wody i ubrania, muszą przeżyć 21 dni. A ich jedyną nagrodą jest duma i poczucie wyjątkowego osiągnięcia. Czy satysfakcja jest warta takich poświęceń?

Jeśli kochasz dziką przyrodę i podziwiasz ekologów walczących o środowisko naturalne to musisz zobaczyć nowy, niezwykły dokument WOJOWNICY OCEANU (Ocean Warriors) – od wtorku, 13 czerwca o godz. 21:00, którego jednym z producentów jest Robert Redford. Tym razem aktywiści i naukowcy walczą o faunę i florę oceanów. Podejmują się także niebezpiecznych pogoni za nielegalnymi kłusownikami. Wielkie ryzyko w słusznej sprawie.

CIĘŻARÓWKĄ PO ANTYPODACH (Outback Truckers 5) – od środy, 14 czerwca o godz. 21:00 to propozycja dla fanów czterech kółek i miłośników mocnych wrażeń. W nowej serii, którą polscy widzowie zobaczą, jako pierwsi w Europie, bohaterowie programu prowadzą największe ciężarówki po najtrudniejszych i najbardziej bezludnych drogach w głębi australijskiego interioru. Pożary, powodzie, dzikie zwierzęta, nieustanne zagrożenie awariami i wypadkami — nic nie może przeszkodzić w dostarczeniu towaru w całości i na czas.

Kultowy seria „Gorączka złota” i jej bohaterowie to jeden z największych hitów na Discovery Channel. Tym razem w programie PARKER NA ZŁOTYM SZLAKU (Parker’s Gold Trail)  – od czwartku, 15 czerwca o godz. 21:00 zobaczymy młodego Schnabela, który zainspirowany historią swojego dziadka Johna Schnabela postanawia zmierzyć się z jego legendą. Razem z brygadzistą Rickiem i przyjaciółmi, Karlą i Jamesem stawi czoła 600-milowemu pasmu gór, jezior i rzek. Bohaterowie, którzy przemierzają szlak bez ekipy filmowej (zdjęcia realizuje sam Schnabel) będą musieli zmierzyć się z dziczą, w której żyją niedźwiedzie i wilki. Czy okaże się to trudniejsze niż samo poszukiwanie złota?

Z kolei w piątek, 16 czerwca o godz. 21:00 po raz pierwszy przeniesiemy się w rejony Afryki, gdzie w programie BRZEGIEM NILU (Walking the Nile) zobaczymy zapis niezwykłej podróży Levisona Wooda wzdłuż najdłuższej rzeki świata. Ten brytyjski globtroter przez dziewięć miesięcy przemierza brzeg Nilu poznając granice swojego ciała i umysłu. Droga prowadzi przez dżungle, sawanny, pustynie, miasta i tereny objęte wojną. To miejsca znane na całym świecie i przed światem ukryte. Afrykański kontynent odkrywa przed Woodem nie tylko oblicze nowoczesne, ale również dzikie i ekstremalne.
Ważną pozycją premierową w letnim paśmie Discovery Channel będzie także PODRÓŻ W DOROSŁOŚĆ  (Boy To Man)  – od piątku 14 lipca o godz. 21:00. Znany i ceniony reżyser Tim Noonan odwiedza najodleglejsze miejsca na świecie, poznaje różne kultury i doświadcza tak samo niebezpiecznych, jak i ekscytujących rytuałów męskości po to, aby odbyć najważniejszą dla niego podróż, czyli w głąb siebie. Jego wyprawa trwa 6 miesięcy i obejmuje m.in. takie rejony, jak mroźna Syberia, gorące zachodnie wybrzeże Afryki oraz Ałtaj Mongolski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *