Radio

Lato z Radiem 2017. Rusza już 24 czerwca

Będzie to już 46. edycja trasy koncertowej “Lata z Radiem”, tym razem pod hasłem “Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel”. Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w 20 miejscowościach w całej Polsce.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Trasa rozpocznie się 24 czerwca koncertem w Płońsku, a zakończy 27 sierpnia w Augustowie. Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej. We wszystkie soboty i niedziele wakacji, aż do końca sierpnia, “Lato z Radiem” odwiedzi m.in.: Płońsk, Włocławek, Cieszyn, Świeradów Zdrój, Wyszków, Siemiatycze, Wągrowiec, Solec Kujawski, Puck, Krynicę Morską, Katowice, Gogolin, Miastko, Stegnę, Stalową Wolę, Rabkę Zdrój, Piotrków Trybunalski, Łomżę i Augustów. We wszystkich miastach trasy będzie można spotkać popularnych dziennikarzy radiowej Jedynki.
Na koncertach nie zabraknie muzycznych gwiazd, w tym grupy Kombi. Grzegorz Skawiński zapowiada, że zagra z kolegami przekrojowy program. – Zespół jest w dobrej formie. Kochamy koncerty “Lata z Radiem”, braliśmy udział w tej imprezie wielokrotnie i zawsze wspominamy ją z wielkim sentymentem ponieważ reakcja publiczności to fantastyczna sprawa – mówi muzyk.
Na tegorocznej trasie pojawi się również zespół T.Love. – W tym roku mamy swoje 35-lecie, dlatego skupiamy się na zaprezentowaniu takiego “the best of” – zapowiada Muniek Staszczyk. – Jeszcze nie wiem, co zagramy w Świeradowie, bo rotuję piosenkami z listy, ale raczej będą to hity, bo na plenerach właśnie to się gra – dodaje wokalista.
Najbliższe koncerty Lata z Radiem:
24. 06 w Płońsku (zagrają: Maryla Rodowicz, Kasia Popowska, Szymon Wydra & Carpe Diem, Szafa Gra oraz Maciej Pol z programem dla najmłodszych)
25.06 we Włocławku (IRA, Hey, Dawid Kwiatkowski, Szafa Gra i Maciej Pol)
A gdzie i kiedy “Lato z Radiem” pojawi się później, jacy artyści wystąpią, i co będzie tegoroczną maskotką? O tym w nagraniu audycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *