MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Laureat Oscara „Tenet” do obejrzenia na Playerze!

Najnowszy film Christophera Nolana „Tenet” dostał w tym roku Oscara za najlepsze efekty specjalne. Ten oraz inne uznane tytuły można obejrzeć na Playerze.

 

„Tenet” to widowiskowy film akcji, w którym szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. Agent CIA uzbrojony tylko w jedno słowo – Tenet – przenika w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić ludzkość. Do tego jednak nieodzowne okazuje się skorzystanie ze zjawiska wykraczającego poza czas realny. W rolach głównych: John David Washington, Robert Pattinson i Elizabeth Debicki.

Najnowsze dzieło Nolana zostało nagrodzone na tegorocznej gali rozdania Oscarów za najlepsze efekty specjalne. To już trzeci nagroda w tej kategorii dla filmu, nad którego produkcją czuwa Nolan. Wcześniej statuetkę za efekty zgarnęły „Incepcja” oraz „Interstellar”.

„Tenet” oraz inne filmy znajdują się w Kolekcji oscarowej na Playerze, która zawiera nagradzane i nominowane tytuły z tego roku oraz lat poprzednich. Wśród nich m.in. „Sound of Metal”, „Mulan”, „Parasite”, „Boże Ciało”, „Emma”, „1917”, „Joker”. „Billie Holiday” oraz wiele innych głośnych produkcji.

Film „Tenet” dostępny jest w ofercie Player+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *