Technologia - Promocje

Lenovo Yoga 910 Glass – notebook, który potrafi więcej

Lenovo wprowadza do sprzedaży w Polsce edycję specjalną najnowszego ultrasmukłego i wydajnego laptopa 2w1 – Yoga 910. Wersja o nazwie Glass jest szklanym wydaniem urządzenia, która udowadnia, że nowoczesny design można połączyć z silnym, technicznym wnętrzem.
 
Lenovo Yoga 910 Glass zachwyca unikatowym, minimalistycznym i niezwykle eleganckim wzornictwem. To arcydzieło w każdym detalu stworzone po to, aby wyróżniać się z tłumu i przyciągać spojrzenia nawet najbardziej wymagających konsumentów. Yoga 910 to młodsza siostra modelu Yoga 900, która została wyposażona w procesor nowej generacji i innowacje, niespotykane dotąd w rodzinie wielofunkcyjnych urządzeń Lenovo. Dlaczego nowa Yoga 910 jest wyjątkowa?
Po prostu przyciąga spojrzenia
Nowa Yoga 910 wyróżni się w największym tłumie. To wszystko za sprawą designu, który przykuwa wzrok i nie chce go puścić. Obudowa typu unibody, wykonana z najwyższej jakości metalu lub szkła w specjalnej edycji, nadaje urządzeniu szlachetny charakter. Dzięki niej krawędzie Yogi 910 są tak gładkie, że nie można oprzeć się pokusie wodzenia palcami po ich powierzchni. Minimalistyczne wzornictwo i dbałość o każdy szczegół tworzą produkt wyjątkowy. Dopełnieniem konstrukcji jest unikalny system zawiasów, który składa się z 813 oddzielnych stalowych części, dając poczucie najwyższej jakości precyzyjnego wykonania. Urządzenie charakteryzuje się również niesamowitą lekkością. Mając przekątną 13,9″ oraz 14,3 mm grubości i 1,38 kg wagi, laptop Yoga 910 jest niesamowicie poręczny, więc użytkownik ledwo odczuje jego obecność podczas dnia. Co więcej, swój indywidualny styl można podkreślić, wybierając jedną z dostępnych wersji kolorystycznych, które odpowiadają najnowszym trendom: Platinum Silver, Champaign Gold lub Gunmetal Grey albo postawić na ultranowoczesną specjalną, szklaną edycję.
Wydajność, która jest gotowa na wszystko
Więcej informacji, więcej pracy, więcej rozrywki. Lenovo wie, że współczesny konsument zawsze potrzebuje więcej, dlatego marka stworzyła urządzenie, które nie tylko jest piękne, ale też niesamowicie wydajne. Yoga 910 jest najsmuklejszym na świecie konwertowalnym komputerem z procesorem Intel® Core™ 7. generacji. Dzięki niemu laptop z łatwością obsługuje zaawansowane programy, wymagające gry i rozszerzone działania online. Dodatkowo notebook obsługuje system Windows 10 rozszerzony o szybsze uruchamianie, nowe menu Start, innowacyjną przeglądarkę oraz osobistą cyfrową asystentkę – Cortanę. Na szczególną uwagę zasługuje akumulator pozwalający na 15,5 godziny pracy przy rozdzielczości Full HD i do 10,5 godziny przy rozdzielczości UHD bez ładowania.

Komfort z najwyższej półki

Yoga 910 to nowy synonim minimalizmu i funkcjonalności. Urządzenie jest bardzo wytrzymałe i tak, jak w przypadku innych produktów z rodziny Yoga, działa w zakresie 360 stopni. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych pozwala na stabilną i komfortową pracę niezależenie od wybranej funkcjonalności (tabletu lub laptopa). Zarówno metalowa, jak i wytworna szklana wersja notebooka posiada praktycznie bezramkowy wyświetlacz (rant 5mm) i oferuje o ponad 10% większą powierzchnię oglądania oraz zwiększoną o 14% gęstość pikseli w porównaniu do poprzedniego modelu, czego efektem jest jeszcze bardziej czytelny i wyraźniejszy obraz wraz ze 100-procentowym pokryciem gamy kolorów sRGB. Yoga 910 poszła o krok dalej i dla najwyższego bezpieczeństwa urządzenie zostało wyposażone w czytnik linii papilarnych, który pozwala na szybkie i bezpieczne zalogowanie się na konto użytkownika. Od teraz można zapomnieć o długich, skomplikowanych hasłach. Odcisk palca wystarczy, aby bezpiecznie korzystać z komputera. Dzięki obsłudze funkcji Windows Hello użytkownik może używać odcisku palca również do zabezpieczenia zakupów w niektórych sklepach internetowych. Innym nowoczesnym rozwiązaniem jest funkcja ładowania USB, działająca nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone, co pozwala np. na utrzymanie baterii smartfona podczas dnia. Yoga 910 wyznacza nową definicję komfortu, któremu nie można się oprzeć.
Domowe centrum rozrywki
Yoga 910 jest niezawodna w środowisku biznesowym, ale równie dobrze sprawdzi się podczas domowego relaksu, czy wycieczki za miasto. To urządzenie wprowadza w świat obrazu 4K z wyjątkowym ekranem o szerokich kątach widzenia. Wyrazista rozdzielczość i nasycone barwy sprawiają, że oglądanie filmów, edycja zdjęć, a nawet surfowanie po internecie zyskują nową jakość. A dźwięk? Dorównuje najlepszym przez głośniki JBL®, każdy o mocy 2W, z technologią Dolby® Audio™ Premium i podwójny układ mikrofonów z redukcją szumów. Nie trzeba inwestować w dodatkowy sprzęt, kiedy Yoga 910 odpowiada na wszystkie współczesne potrzeby użytkowników. Niezawodnie, każdego dnia, jest obok i dzielnie dotrzymuje kroku szalonej codzienności naszego pokolenia.
Ceny i dostępność
Laptop Lenovo Yoga 910 Glass jest dostępny w cenie od 6499 zł.
W klasycznej wersji z metalową obudową w kolorze Platinum Silver, Champaign Gold lub Gunmetal Grey produkt dostępny jest od 5899 zł.
Więcej informacji o produktach, dostępności i cenach na stronie www.lenovo.com oraz www.lenovozone.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *