Prasa - Ksiązka

"Letni detoks. 14-dniowy program odnowy ciała i umysłu" – drugie specjalne wydanie tygodnika "Tylko Zdrowie"

Już jutro – we wtorek, 6 czerwca br. ukaże się “Letni detoks. 14-dniowy program odnowy ciała i umysłu”- specjalne letnie wydanie tygodnika “Tylko Zdrowie”, ukazującego się w każdy piątek z “Gazetą Wyborczą”. Pismo jest poświęcone naturalnym metodom dbania o ciało i psychikę. Porad udzielają w nim najlepsi eksperci: dietetycy, lekarze, trenerzy i psycholodzy.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Z wydania czytelnicy dowiedzą się, m.in. co zmienić w diecie, by latem poczuć się lżej, jakimi ziołami warto się wspomagać, jak nauczyć się nicnierobienia, co zmienia w ludziach kontakt z przyrodą, czy spa naprawdę leczy, jak ruszać się regularnie bez karnetu na siłownię oraz dlaczego ludzie potrzebują przyjaciół.

W 35 przepisach kulinarnych redakcja podpowiada, jak wykorzystać bogactwo sezonowych warzyw i owoców – w sałatkach, potrawach z grilla, nalewkach czy deserach, które można jeść codziennie, a eksperci radzą, jak zrobić idealne kiszone ogórki.

Swoje sekrety na naturalne metody dbania o zdrowie zdradza aktorka Magdalena Cielecka.

– Ten numer „Tylko Zdrowie” to zbiór wskazówek, jak metodą małych kroków zmienić swoją dietę, poprawić samopoczucie, naturalnie wzmocnić zdrowie. Natura dała nam niesamowite możliwości dbania o siebie bez pomocy chemii. „Letni detoks” to przewodnik po tych łatwo dostępnych środkach. Już 14 dni wystarczy, by odczuć korzyści z regularnego ruchu czy jadania porządnych porcji zieleninytłumaczy redaktorka naczelna „Tylko Zdrowie” Katarzyna Staszak.

Pismo „Letni detoks” będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy przez kolejne trzy miesiące. Wydanie będzie można również kupić na Kulturalnysklep.pl oraz – w formie cyfrowej – na Publio.pl. Numer kosztuje 11,99 zł i zawiera 124 strony w formacie 205×270 mm.

Wydanie specjalne „Letni detoks” wspiera autopromocja. Działania reklamowe przygotował dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *