MediaZapowiedzi TV

Letnia rozrywka z Nickelodeon

Nickelodeon to nie tylko najlepszy kanał telewizyjny dla dzieci oferujący animacje oraz najnowsze seriale live-action. To marka, która wykracza poza ekran telewizora i komputera i zaprasza dzieci do świata angażujących wydarzeń. Już 26 sierpnia odbędzie się doroczna ogólnopolska akcja „Dnia Zabawy z Nickelodeon”, podczas której stacja na 4 godziny wyłączy nadawanie programu i wyciszy swoją stronę internetową, by zachęcić młodych widzów do zabawy na świeżym powietrzu.

Nickelodeon to nie tylko najlepszy kanał telewizyjny dla dzieci oferujący animacje oraz najnowsze seriale live-action. To marka, która wykracza poza ekran telewizora i komputera i zaprasza dzieci do świata angażujących wydarzeń. Już 26 sierpnia odbędzie się doroczna ogólnopolska akcja „Dnia Zabawy z Nickelodeon”, podczas której stacja na 4 godziny wyłączy nadawanie programu i wyciszy swoją stronę internetową, by zachęcić młodych widzów do zabawy na świeżym powietrzu.

Kulminacyjnym momentem akcji jest wielki rodzinny piknik na warszawskim Polu Mokotowskim, podczas którego będą miały okazję sprawdzić się w minimaratonie, różnorodnych dyscyplinach sportowych i atrakcjach, takich jak dmuchane zamki, wyścigi w labiryncie, czy na ściance wspinaczkowej. W ubiegłym roku w piknikach Nickelodeon udział wzięło ponad 12 000 dzieci wraz z rodzicami, a 2 100 z nich spróbowało swoich sił w biegach.

Ciekawe i angażujące formy współpracy komercyjnej realizowane są również na antenie stacji. W lecie tzw. ekskluzywne breaki reklamowe wybrała firma TM Toys, producent zabawki do robienia baniek mydlanych FRU BLU. W ramach kampanii od 17.07 do 31.07 na antenie Nickelodeon emitowane są specjalne, 3-minutowe odcinki LABORATORIUM FRU BLU, gdzie profesor Franciszek Ublublański odkrywa przed dzieciakami tajemnice związane z bańkami i bańkowe ciekawostki. Z programem związana jest specjalna strona, gdzie na bieżąco zamieszczane są odcinki LABORATORIUM FRU BLU (jest ich w sumie 6), a dzieci mogą wziąć udział w specjalnym konkursie, w którym do wygrania są zabawki FRU BLU. Więcej informacji na http://www.nick.com.pl/frublu

W czerwcu Nickelodeon Polska odnotował bardzo dobre wyniki oglądalności – 7.99 SHR% w grupie 4-12, 0,93% RT oraz ATS 69,29 min.*

*Źródło: NAM 01.06.2017-30.06.2016, 06:00–20:59, A 4-12; SHR%

SIERPNIOWE PREMIERY:
MAGGIE I BIANCA
Emisja: soboty i niedziele, godz. 19:55

Amerykańska nastolatka Maggie otrzymuje stypendium w Fashion Academy w Mediolanie – prestiżowej uczelni, w której moda spotyka się z muzyką. To tam poznaje Biankę, córkę wpływowego, włoskiego przedsiębiorcy, który aktywnie działa w przemyśle modowym. Początkowo dziewczyny nie przypadają sobie do gustu, jednak z czasem, dzięki wspólnej pasji, nawiązują nić porozumienia. Okazuje się, że ich całkowicie różne charaktery doskonale się uzupełniają. Przyjaciółki decydują się założyć zespół i nauczyć się wyrażać emocje poprzez muzykę.

HENIO DZIÓBEK
Emisja: od 7, poniedziałek-piątek, godz. 15:00

Henio mieszka z rodzicami w magicznym lesie. Jest uroczym i bardzo dobrze wychowanym małym ptaszkiem. Mimo swojego nienagannego zachowania przyjaźni się z mieszkającym nieopodal rodzeństwem, Fee i Foo, którzy nie należą do najgrzeczniejszych i uwielbiają psocić. Mimo wyraźnych różnic charakteru, cała trójka przepada za wspólną zabawą. Dzikie przygody wpędzają ich zazwyczaj w tarapaty, do których grzeczny Henio nie przywykł.

ŚWIŃ KOZA BANAN ROBAL 
Emisja: od 21, poniedziałek-piątek, godz. 16:35

Seria pokręconych, przeplatających się opowieści o przygodach czwórki tytułowych przyjaciół: Świni z obsesją na punkcie pikli, Kozie marzącej o karierze w świecie muzyki, lubującym się w grach wideo Bananie oraz genialnym Robalu, który przerasta pozostałych intelektem. Z tym towarzystwem każdy dzień to nowa szansa na przeżycie niezwykłej przygody.

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA
Emisja: niedziele, godz. 6:10

Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki – ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. W przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie – zostali stworzeni do roli bohaterów.

HARMIDOM
Emisja: od 28 sierpnia, poniedziałek-piątek, godz. 15:55

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest dorastać w dużej rodzinie? Jedenastoletni Hirek pokaże wam, jak przetrwać w domu, w którym jest się jedynym chłopcem, otoczonym wianuszkiem 10 sióstr.

RAFCIO ŚRUBKA
Emisja: do 20 sierpnia, soboty i niedziele, godz. 8:00

Chłopiec imieniem Rusty wykorzystuje swoją wiedzę dotyczącą inżynierii, aby użyć części niedziałających maszyn do stworzenia całkiem nowych gadżetów. Mieszka w Sparkton, gdzie przyjaźni się z dziewczynką Ruby, robotem Botasaurem oraz licznymi małymi robotami, nazywanymi Bitsami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *