MediaZapowiedzi TV

Lipcowe premiery CBS Reality

W lipcu kanał CBS Reality zaprasza na premierę 1. sezonu programu „Telefon alarmowy – szokujące zgłoszenia”. Seria przedstawia prawdziwe historie kryjące się za dramatycznymi i poruszającymi połączeniami telefonicznymi z operatorami numerów alarmowych.

 

W lipcu na antenę kanału CBS Reality z nowymi odcinkami powróci także seria kryminalna produkcji własnej „Tropami zbrodni”. 3. sezon programu bada i rekonstruuje intrygujące i zaskakujące sprawy kryminalne z ostatnich dwóch dekad, w których technologia zmieniła przebieg śledztw i doprowadziła winnych przed oblicze sprawiedliwości.

Na premiery miesiąca CBS Reality zaprasza od 5 lipca.

5 lipca na antenę CBS Reality z nowymi odcinkami powraca emocjonująca seria produkcji własnej „Tropami zbrodni”. Poprzez zeznania kluczowych świadków, nowe wywiady, rekonstrukcje i materiały archiwalne, nowy sezon programu pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. To właśnie oni dzięki swojej wiedzy i zastosowaniu najnowocześniejszych technik kryminalistycznych badają każdy, nawet najmniejszy ślad prowadzący do rozwikłania sprawy.

W najnowszych odcinkach serii widzowie będą mogli poznać historię przestępstw, do rozwikłania których przyczyniło się nie tylko wyszkolenie i doświadczenie śledczych, ale przede wszystkim nowoczesne techniki kryminalistyczne, takie jak: badania DNA, analiza materiału z kamer przemysłowych, danych z telefonu komórkowego, cyfrowych śladów, informacji z mediów społecznościowych, e-maili czy wiadomości tekstowych.

Premiera 3. sezonu programu w poniedziałek 5 lipca o 21:00. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o 21:00 (do 28 lipca)

Z kolei 17 lipca CBS Reality zaprasza na premierę trzymającego w napięciu 1. sezonu programu „Telefon alarmowy – szokujące zgłoszenia”. Seria ujawnia prawdziwe i niejednokrotnie wstrząsające zapisy połączeń z numerami alarmowymi. Telefony te stanowią punkt wyjścia do poznania historii świadków i uczestników przedstawionych wydarzeń – od bezbronnych ofiar po bezwzględnych morderców przyznających się do swoich zbrodni. Wraz z połączeniem na jaw wychodzą okoliczności kryjące się za atakami terrorystycznymi, katastrofalnymi pożarami, morderstwami, atakami zwierząt i porwaniami.

Poprzez wywiady na wyłączność, relacje z pierwszej ręki i nigdy wcześniej niepublikowane materiały filmowe, widzowie poznają wstrząsające i często heroiczne relacje osób uwikłanych w tragiczne zdarzenia. Z kolei relacje ratowników rzucają światło na działania pracowników służb, którzy narażają swoje życie i mierzą się z sytuacjami, których nigdy nie zapomną.

W programie przeanalizowane zostaną między innymi: połączenia alarmowe związane ze strzelaniną w klubie nocnym Pulse na Florydzie, zabiciem goryla Harambe w Cincinnati czy pożarem wieżowca Grenfell Tower w Londynie.

Premiera 1. sezonu serii w sobotę 17 lipca o 23:00. Emisja kolejnych odcinków w soboty i niedziele od 23:00 – po dwa odcinki (do 31 lipca)

W lipcu stacja wyemituje także powtórki dwóch uznanych przez widzów programów kryminalnych. Od 1 do 7 lipca od 22:00 będzie można oglądać odcinki 1. sezonu polskiej produkcji CBS Reality – serii kryminalnej „DNA polskich zbrodni”. Program nie tylko odkrywa prawdę o najbardziej poruszających polskich zbrodniach i ich sprawcach, ale przede wszystkim pokazuje tajniki pracy śledczych, ekspertów i biegłych. Gospodarze serii – jedna z najpopularniejszych w Polsce autorek powieści kryminalnych, Joanna Opiat-Bojarska oraz Marcin Myszka, autor podcastu Kryminatorium – będą przewodnikami po mrocznym, ale i bardzo interesującym świecie kulis zbrodni.

Z kolei od 8 do 30 lipca od poniedziałku do piątku od 22:00 wyemitowane zostaną powtórki sezonu 1. serii „Morderca na wyciągnięcie ręki”. Fascynujący dokumentalny serial kryminalny przedstawia niepokojące przypadki morderstw, w których detektywi podejrzewają wszystkich zamieszanych w sprawę i muszą oddzielić kłamstwa od prawdy, aby rozwiązać tajemnicę zbrodni. Dopiero gdy sprawca zostaje złapany, zdajemy sobie sprawę, że przez cały czas był na wyciągnięcie ręki. Mógł być nim bliski ofiary wygłaszający emocjonalny apel, sąsiad, który pomagał w poszukiwaniach lub przyjaciel rodziny udzielający wywiadu. Ci ludzie przez cały ten czas mieli krew na rękach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *